Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VW fest ?


roodnb

Recommended Posts

Иван от Русе също го оплюха много грубо по темата за паурбокса, а накрая каква стана тя - Щайнбауерите били най-хубавото нещо след ремапа ......!?

Нали за това са форумите, да научиш хората на нещо. Аз бях убеден когато съм го казвал и то от нещо което съм прочел. Нямах реален опит, накрая се оказа че съм прав. Чувството е хубаво. Общо взето съм лоялен на Шкода, не се оплаквам от никого.

Повече от половината  които пишат тук не ги познавам. Това е в основата на много от нещата. Също и много от лицата на НИМ са ми непознати. Едно време ги знаех повечето. Защо да искам да ходя някъде със тях?  А вие ми обсъждате глупости тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • legaltk

    7

  • bega4kata

    6

  • roodnb

    6

  • Mishelle

    5

Най-много писали в темата

Нали за това са форумите, да научиш хората на нещо. Аз бях убеден когато съм го казвал и то от нещо което съм прочел. Нямах реален опит, накрая се оказа че съм прав. Чувството е хубаво. Общо взето съм лоялен на Шкода, не се оплаквам от никого.

Някой едно извинявай каза ли ти тогава?

 

Защо да искам да ходя някъде със тях?  А вие ми обсъждате глупости тука.

Не те разбрах?

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че си признаха грешката.

А другото се отнася за това, че човек отива там където познава хората. И защо се е получило разделение. Така даден цитата е малко извън контекст. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че по-важно е на тоя фест да се видим, да се порадваме на експонатите, които ще покажат феновете и да се забавляваме! Това, че 2ма, 3ма души са решили да си направят страничка и сега искат да им обърнем внимание и да им коментираме "тенискити, банерити и джапанкити" не ме интересува! Да се оправят, тяхна работа. За мен(а и не само) има един Шкода Клуб България! Аз не съм "цветарка" да обикалям инет пространството и да създавам дразги, но и не уважавам тези действия на определени хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че си признаха грешката.

А другото се отнася за това, че човек отива там където познава хората. И защо се е получило разделение. Така даден цитата е малко извън контекст. 

Иване, а ти как се запозна с някой от клуба? Ходил си на срещи. Мини през феста и ще се запознаеш и с други колеги. Всъщност без значение къде ходиш и с кой клуб или форум, със сигурност има по някой нов колега. И в 90% се оказват много готини хора, дали за раздумка, дали със съвет, дали за маса или да ти помогнат ако могат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са готини,ама биват настройвани негативно към други.Без да ги познават дори.

Вината за нещото никога не е само на едната страна.Замислете се.

Ще се видим на феста :)

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година отидох на феста с жената и децата с голям ентусиазъм. Сега като гледам как сме се окъкали тука, май няма да има да има такъв заряд.

 

За всеки един дето влиза и в двата форума сигурно има и по един дето вече не влиза и в двата.

 

Много енергия се хвърля в тия спорове, отблъскващо е..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Уважаеми колеги,

 

Приключи подаването на заявките към VW клуб. От името на Шкода клуб България благодаря на всички, които изразиха желание да ни представят тази година. Имаме одобрени автомобили, собствениците им вече ги стягат за феста. Кои ще са те, позволете да го оставя като изненада. Заповядайте на 26 и 27 март 2016г., от 9:30 до 17:00 ч., в Inter Expo Center - София. Ще ви чакаме!

 

Ето малко инфо от страниците на нашите приятели AutoBild. Допълнителна информация за феста може да откриете и в тази тема, публикувана от нашите домакини.

 

Цената за вход ще бъде:

- 5 лв. за възрастни;

- 3 лв. за ученици до 18г.;

- безплатен за деца до 12 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.