Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VW fest ?


roodnb

Recommended Posts

сега да попитам:

Какъв е регламента. В смисъл, квота за участие от Шкода клуб. Ще се самопредлагаме ли кандидатите за участие. И ако кандидатите надвишат квотата, кой ще решава кои да участват.

 

Прав си! Тези въпроси трябва да имат отговор.

 

Към Сами - колите 3 ли трябва да са общо? 

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • legaltk

    7

  • bega4kata

    6

  • roodnb

    6

  • Mishelle

    5

Най-много писали в темата

Защо към Сами , Както Юли каза , съвсем скоро ще има информация как, къде и колко. Нека изчакаме.

 

Освен това искам да изкажа  мнение или по-скоро предложение. Също така искам да бъде разбрано , като предложение с оглед марката и представянето на Шкода на фест на друга марка.

Тъй като в България има 2 Шкода общества и с оглед на факта, че вероятно броя на автомобили на този фест ще бъде 3 ( както е било предни години ) моето предложение е следното.

Нека, ако има желаещ ( независимо от коя общност е ) с ретро Шкода да участва на феста да си каже. Ако автомобилите са 3 , изключвайки ретро Шкодата остават 2.

Нека единия да е от това Шкода общество и нека другата да е от другата Шкода общност.

Целта , лично за мен е следната : На VW Club Fest  се представят различни екземпляри от МАРКАТА а не колите на приятели.Целим да накараме повече хора да се огледат в Шкода и какво хората са сътворили с техните автомобили. Следователно и от двете общества автомобилите са една и съща МАРКА. По този начин , аз лично считам ,че ще бъде постигнато едно относително дипломатично решение отностно желанието на двете общности за участие.

Пак казвам на VW FEST ние представяме МАРКАТА !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май след като се попълни заявката организаторите преценяват кои коли да се изложат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,те хората идват да видят нещо различно,красиво и интересно.Ако ще гледат коли,които виждат всеки ден на улицата...няма смисъл да идват :) че и пари да дадат за вход.

А представителите на марката трябва да покажат най доброто.

Ретро тунинг коли като на Анастас и Ников,биха били подходящи много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, както вече писах в началото на тази тема, от VW клуба за тази година са променили условията към своите гости от други клубове. Всеки член на клуб-гост или форум-гост подава заявка към VW. От VW клуба одобряват съответните кандидатури и бройки. Това е първата причина да е безсмислено да се агитира публично някой да дойде да си покаже колата. Втората е, че всеки сам трябва да прецени дали иска и може да го направи. Така че, ако някой има желание да ни представлява, моля да попълни формата от първата страница на тази тема. И ако има нужда от каквото и да е било съдействие от страна на клуба и екипа, може да разичта на него. Вече има 4-ма, на които екипа е помогнал с регистрацията и с напътствия, както ще направи и за всеки друг, изявил желание да покаже колата си.
 
Относно състоянието на колата. Съгласен съм, че за изложение тя трябва да е в максимално добро състояние. И че колкото повече индивидуални решения има в нея (това не важи за ретрото, където се гони оригиналност), толкова по-атрактивна е тя. Под това не разбирам лъскава боя, 1-2 липчета и едни джанти - това не е нищо индивидуално вече (беше, ама преди 10 години), по улиците е пълно с такива коли, от всякакви марки. Но пък се съгласете, че за да бъде една кола уникална и 100% достойна за изложение, тя на първо място не трябва да е ежедневна. А такива коли са рядкост. Предполагам ще се съгласите и с друго. Всеки от вас, който е ходил на този фест, знае кои коли са представлявали клуба през годините. И знае, че почти никоя от тях не е била ПЕРФЕКТНА и УНИКАЛНА едновременно. Да, тя е била в отлично състояние, имала е какво да покаже и е представила клуба повече от достойно - това е по-важното и е нещо, което никой не засегна в тази тема...

Данчо, много си прав. Марката следва да е над личните интереси и его. Но това няма как да стане докато манталитета на някои не им дава да проумеят това, което си написал... Факт е, че човек от това друго "общество" е почнал да чупи телефона на единия VW админ от повече от два месеца, за да си предлага форумните коли за феста...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че няма какво да се лъжем- автомобили за таз годишния фест този форум няма.

Причини много според мен - едни коли вече са участвали, други продадени, трети мигрирали на други интернет адреси.

При цялото ми уважение към Жоро 120л, Шкодко и други участници с ретро автомобили - супер са им колите, но не са за там. Това е лично мнение, по простата причина, че те са от епохата, когато Шкода нямаше нищо общо с ВАГ. Пак казвам - това е мое мнение. Може би до някъде Анастас би се вързал с тематиката на мероприятието, но дотам.

Колкото до това, че има -1-2-3-5-10 Шкода общества и се твърди, че не броя на обществата, а марката е над всичко - спокойно - Шкоди ще има там.

В никакъв случай не адвокатствам, нито искам да буня духове.

Просто който и да участва, ние трябва да сме там и да го подкрепим. Нали сме фенове на марката все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че няма какво да се лъжем- автомобили за таз годишния фест този форум няма.

Причини много според мен - едни коли вече са участвали, други продадени, трети мигрирали на други интернет адреси.

 

Пепи, явно и за съжаление твърде много си се дистанцирал от клуба. Коли имаме. Заповядай на изложението, пък после пак ще си говорим (пишем).

 

При цялото ми уважение към Жоро 120л, Шкодко и други участници с ретро автомобили - супер са им колите, но не са за там. Това е лично мнение, по простата причина, че те са от епохата, когато Шкода нямаше нищо общо с ВАГ. Пак казвам - това е мое мнение. Може би до някъде Анастас би се вързал с тематиката на мероприятието, но дотам.

 

Защо мериш с различен аршин колите на Жоро и Тошко спрямо тези на Анастас? Защото Анастас май се готви за феста и така е по-удобно ли? Дали става дума за оригинал или преработка на такъв, колите на тримата са от една епоха. Тази, която според теб няма място на съвременен фест. Ако видиш някой от тях там ще му кажеш ли в очите, че колата му не е за това изложение? Сещам се за учебниците за децата в училище. Според които сме съжителствали с турците преди години, вместо да се уточни, че сме били поробени и клани. Това, че една страница от историята е затворена, дава ли ни право да я забравим и още по-жалкото - да я отричаме? Защо на ВАГ фест да няма задмоторки, според теб? Поканата е към Шкода, а Шкода има дългогодишна история. Защо да се дистанцираме от нея, вместо с гордост да покажем и по-старите модели? Явно не си бил през 2013-та (ако не ме лъже паметта за точната година) на феста. Да видиш реакцията на гостите и организаторите на феста по повод 1000Мб-то на Анастас. Нещо, което само по себе си е предостатъчно, за да опровергае мнението ти по въпроса трябва или не трябва да има задномотрки на подобно изложение...

 

Колкото до това, че има -1-2-3-5-10 Шкода общества и се твърди, че не броя на обществата, а марката е над всичко - спокойно - Шкоди ще има там.

Явно не си разбрал какво е написал Данчо по-горе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Пепи, явно и за съжаление твърде много си се дистанцирал от клуба. Коли имаме. Заповядай на изложението, пък после пак ще си говорим (пишем).

 

 

Защо мериш с различен аршин колите на Жоро и Тошко спрямо тези на Анастас? Защото Анастас май се готви за феста и така е по-удобно ли? Дали става дума за оригинал или преработка на такъв, колите на тримата са от една епоха. Тази, която според теб няма място на съвременен фест. Ако видиш някой от тях там ще му кажеш ли в очите, че колата му не е за това изложение? Сещам се за учебниците за децата в училище. Според които сме съжителствали с турците преди години, вместо да се уточни, че сме били поробени и клани. Това, че една страница от историята е затворена, дава ли ни право да я забравим и още по-жалкото - да я отричаме? Защо на ВАГ фест да няма задмоторки, според теб? Поканата е към Шкода, а Шкода има дългогодишна история. Защо да се дистанцираме от нея, вместо с гордост да покажем и по-старите модели? Явно не си бил през 2013-та (ако не ме лъже паметта за точната година) на феста. Да видиш реакцията на гостите и организаторите на феста по повод 1000Мб-то на Анастас. Нещо, което само по себе си е предостатъчно, за да опровергае мнението ти по въпроса трябва или не трябва да има задномотрки на подобно изложение...

 

Явно не си разбрал какво е написал Данчо по-горе...

 

1. Юли, не мисля, че съм се дистанцирал от форума. Изказах мнение. Знаеш, че сравнително често присъствам на сбирките на НИМ, но пак казвам мое мнение, там не виждам автомобил, който да е за участие.

 

2. Извинявай, приятелю, но си мисля, че задочно се опитваш да ме скараш с Жоро или Шкодко. Не съм казал, че колите им са лоши. Не съм казал че колите им не стават за изложение, а че не са за там, защото поне в моето съзнание , а и в съзнанието на поне 50-60% от посетителите "VW фест" се асоцира с тунинг, къстъм и т.н. Колите им са перфектни за всякакъв тип ретро паради, изложения, ралита, класик кар дейс и т.н като там те достойно биха представили марката. В никакъв случай не искам да обезценявам усилията им.Колкото за това, че Анастас се готви - това от теб го разбирам. За мен той е по-подходящ, защото както споменах аз свързвам изложението с тунинг, нестандартност, екстравагантност, екскузивност. Щом казваш, че МБ-то му е събирало погледите - супер, сигурен съм, че  е така., Не съм бил там, съгласявам се.

 

3 Данчо съм го разбрал перфектно, за съжаление ти не си разбрал мен, защото ми вадиш думи от контекст. Поледното изречение, което съм написал "

Просто който и да участва, ние трябва да сме там и да го подкрепим. Нали сме фенове на марката все пак." говори само по себе си, че сме на едно мнение с него, изразено по различен начин. Сигурен съм, че сме на едно мнение и с теб.

 

В заключение ще кажа, че който и да участва аз ще съм там, ще го поздравя независимо дали е от Шкода клуб, Шкода Форум, Шкода галактика или не знам още какво.

Ще ми е приятно да се видя със всички, защото съм фен на марката и оценявам усилията им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си на един от фестовете голям хит беше костенурка с дата на производство около 45-46 г., когато страничните мигачи са били изскачащи от Б колоната светлоотразители. Имаше един бус Т1, преди започване на реставрация и хората пак бяха заинтересовани. Сещам се и за други ретро коли, дори и масовите Голф 2 , произвеждани до 1992 г. И повечето са бяха точно стокови без никакви доработки. Ретро VW, Аудита, Шкоди и т.н винаги са се радвали на интерес.

Не мисля, че винаги са били перфектни. Реално повечето коли или не са основни коли на собствениците си или са излезли скоро от боядисване. И никой не издребнява за някакви си дребни следи от камъчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си на един от фестовете голям хит беше костенурка с дата на производство около 45-46 г., когато страничните мигачи са били изскачащи от Б колоната светлоотразители. Имаше един бус Т1, преди започване на реставрация и хората пак бяха заинтересовани. Сещам се и за други ретро коли, дори и масовите Голф 2 , произвеждани до 1992 г. И повечето са бяха точно стокови без никакви доработки. Ретро VW, Аудита, Шкоди и т.н винаги са се радвали на интерес.

Не мисля, че винаги са били перфектни. Реално повечето коли или не са основни коли на собствениците си или са излезли скоро от боядисване. И никой не издребнява за някакви си дребни следи от камъчета. Така, че Пепи не си прав, че няма коли.

Добре, Ивчо. Съгласявам се с теб. Обаче мисля, последните години доста вдигнахме летвата и някакси миналите участници са ми еталон и трудно съпоставям сегашните коли с онези. Даже не сме вдигнали летвата в последно време, а винаги сме били на високо ниво. Ретро - добре, айде. Като се замисля и на Митко Р-ката е участвала

Но да видим, може да се окажете прави, важното е участието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност , какво е VW FEST ?

Основното мото на събитието казва достатъчно .... "От фенове за фенове". Автосалон на който се показват автомобилите на феновете.

Банално или не ... Хората (феновете) са различни , както са различни и техните интереси , хобита и симпатии към автомобилите. За един е важно да има едно , за друг друго , в крайна сметка най-важно е хората да се кефят и да се забавляват от това което виждат. Поради тази причина винаги на Феста е имало различни коли - тунинг , ретро , бусове , нови , леко застряващи и т.н. ...

За "тунинг и къстъм" (основно) мисля , че има на едно друго изложение ЦЪК ...

През годините , Шкода клуб е участвал на феста , заради поканата от страна на VWclub , Да , самата покана е породена от това че в момента Шкода е част от концерна , но тя е отправена към всички фенове на марката и никога на са поставяни ограничения за това да има коли само от периода на Шкода като част от VAG ( Никой фен не би си позволил да пренебрегне марката и историята). И МБто на Анастас и жълтата Р-ка на Кранка , както и смело бих казал , ВСИЧКИ показани Шкоди досега са събирали погледи и усмивки с участието си , което май е и основната цел - изложените автомобили Шкода да радват хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Юли, не мисля, че съм се дистанцирал от форума. Изказах мнение. Знаеш, че сравнително често присъствам на сбирките на НИМ, но пак казвам мое мнение, там не виждам автомобил, който да е за участие.

 

2. Извинявай, приятелю, но си мисля, че задочно се опитваш да ме скараш с Жоро или Шкодко. Не съм казал, че колите им са лоши. Не съм казал че колите им не стават за изложение, а че не са за там, защото поне в моето съзнание , а и в съзнанието на поне 50-60% от посетителите "VW фест" се асоцира с тунинг, къстъм и т.н. 

 

Пепи, виж какво съм написал. Къде пиша, че според теб въпросните задномотрки са лоши и че не стават за изложение??? За какъв опит за задочно скарване става дума? Подобни интриги знаеш за кой форум са характерни... Коментирам и изразявам несъгласие единствено и само за мнението ти, че предвид годината им на производство, която ги дистанцира от ВАГ, според теб те не са подходящи за VW фест:

 

Дали става дума за оригинал или преработка на такъв, колите на тримата са от една епоха. Тази, която според теб няма място на съвременен фест. Ако видиш някой от тях там ще му кажеш ли в очите, че колата му не е за това изложение? ... Защо на ВАГ фест да няма задмоторки, според теб? Поканата е към Шкода, а Шкода има дългогодишна история. Защо да се дистанцираме от нея, вместо с гордост да покажем и по-старите модели? Явно не си бил през 2013-та (ако не ме лъже паметта за точната година) на феста. Да видиш реакцията на гостите и организаторите на феста по повод 1000Мб-то на Анастас. Нещо, което само по себе си е предостатъчно, за да опровергае мнението ти по въпроса трябва или не трябва да има задномотрки на подобно изложение...

 

По т.1. Защо пропускаш колите и хората от страната? Ние сме национален клуб, не градски или областен, подобно на други "колеги". Шкода клуб България не е НИМ и НИМ не е Шкода клуб България... НИМ е място, на което се събират малка част от клубните и форумни коли. Нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважавам ШКБ, но последното мнение е без капка толерантност и звучи като непреодолима слабост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, вие май съвсем се отдалечихте от същината на въпроса !

1.Фолксваген Фест, е мероприятие в което участниците отиват по желание, а не по задължение.

2.Никой не е длъжен да участва, ако не иска.

3.Участието в този Фест, няма общо с олимпийския принцип - важно е не да участваш, а да можеш да покажеш нещо.

4.Зрителите/посетителите на такъв вид мероприятия в нормалния свят, обикновено си казват: Еди кой си/Еди кои си, миналата година не участваха, но виж сега какъв/и автомобил/и извадиха...

5.50 % от зрителите/посетителите, нямат идея колко марки притежава ВАГ, те отиват като на авто-изложение. Разглеждат, харесват и не се интересуват от марките, но на тези автомобили които са ги впечатлили, ги научават и помнят.

6.Останалите 50 %, знаят в детайли какво е ВАГ, какво притежава, помнят участници и прочие. Е, тях няма как да ги впечатлиш със стоков Фолксваген, Шкода, Сеат или Ауди, освен ако не е 40-50 годишен, в перфектна форма. Може би с Бугати, ама не е сигурно.

7.Мъдрите хора казват: Ако нямаш какво да кажеш - замълчи. Перефразирано: Ако нямаш какво да покажеш на Фест-а, отиди като фен.

8.Не сме на състезание, а и не сме длъжни, да участваме на всяка цена.

9.Шкоди на Фест-а ще има. Хората от т.нар. друго Шкода общество, ще представят 2-3 вРС-ки, 1-2 Фобии, ако на Стуци му станат джантите и Батко го пусне /ако не е късно/, ще има и Сюпърб. За ретрото - скептичен съм, щото такива Шкоди в Б-я няма много, а наличните са известни.

 

Та, не се палете излишно, все пак и да участваме, и да не участваме, сме само гости на това събитие, при това леееко забележими, нищо повече.

 

Също така, мисля че е под нивото ни, три месеца да "трошим телефона" на организаторите /както някои фенове на Шкода/, и да мрънкаме за знамена, флаери, стикери, анцузи, тениски и прочие, щандове, рекламна и търговска площ, та да се почустваме "на правилното място"...

 

Вярно, че съм новобранец в Шкода Клуб - едва две години, но толкова е достатъчно, човек да си направи изводите.

 

П.С. Щях да забравя 26 Март - Ч.Р.Д., дано след още една година, да има повече разум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от гледната точка....!

 

Точно, не!

 

 

И аз те уважавам като фен и колега!

:)

 

Дали?

 

А мнението на Боре, потвърждава:

 

Уважавам ШКБ, но последното мнение е без капка толерантност и звучи като непреодолима слабост.

 

Това е мнение, не ангажирам никого с него и нямам възможност да влизам в полемики.... наистина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението на Боре.

Отново се обърна темата към някакъв безсмислен и ненужен спор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако на Стуци му станат джантите и Батко го пусне /ако не е късно/, ще има и Сюпърб.

 

Те джантите са готови, колега. Не зная кой е "Батко" и къде да ме пуска. Ако е рекъл господ и бебето, ще посетя феста като посетител. Ако има Супърб на феста, няма да е моят. Впрочем, без да зная какъв точно е скритият контекст, но фактът, че бивам свързван с "Батко", който да ме пуска някъде (предполагам на феста), ако не било късно, малко ме кара да се чувствам като на гости...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко е, че се разделихме на два форума, казвам "разделихме" защото онзи ден видях кола с 2та стикера, още по - жалко е хора който познавам от години, да говорят по този начин. Виждам старите кавги породени от тези коментари и ми става гадно!

 

Заради цялото това триене, навремето се махнах. Мнението на Пепи, че няма да се промени, няма, но от коментара му за лепенето на нови стикерчета, малко ме заболя. Още от малък са ме научили че това деление на кой какво има, е тъпо!

 

Навремето не разбирах опита за делене на задномоторни и "нови" Шкоди, не ви разбирам и сега, може би съм старомоден прекалено.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стуци, грешно си ме разбрал /или пък аз грешно съм го написал/.

Имах предвид, че твоята кола /още повече щом джантите са готови/, е завършена на този етап от проекта и макар и стокова, е с различна визия от останалите Сюпърб в Б-я, т.е. при желание от твоя страна, мисля че спокойно можеш да я покажеш на Феста. Нищо повече.

Колкото до "Батко", който да те пусне, имах предвид човека който организира, избира, допуска и заявява представянето на Фест-а, на автомобилите от братския форум. Сам не можеш да участваш, така че или той трябва да те заяви за участие, или тук екипът на Клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така, мисля че е под нивото ни, три месеца да "трошим телефона" на организаторите /както някои фенове на Шкода/, и да мрънкаме за знамена, флаери, стикери, анцузи, тениски и прочие, щандове, рекламна и търговска площ, та да се почустваме "на правилното място"...

 

Вярно, че съм новобранец в Шкода Клуб - едва две години, но толкова е достатъчно, човек да си направи изводите.

 

П.С. Щях да забравя 26 Март - Ч.Р.Д., дано след още една година, да има повече разум!

 

Абе я ме светнете - кой е трошил телефони 3 месеца ? Какво значи да се трошат телефони ? Това, че някой е имал желание да организира нещо - не значи че се трошат телефони. Хайде стига сте говорили глупости. И кой мрънка за флаери, стикери, анцузи, тениски и т.н. ? Малкия направи един коментар - за тези неща - сега пак. На кого толкова му пречи всичко което се случва в другия форум ? Всички се биете в гърдите колко сте толерантни, разбрани - как видиш ли другото общество какви били - но аз там за 1 година не видях такива коментари там - напротив !!! 

 

Относно рожденния ден...Рожден ден се честити на датата - не по-рано. А за разума - такъв дали има или няма - не е нормално да се говори за неща които се случват някъде - и нямаш реален поглед на нещата и не си част от тях. Да градиш мнение базирано на коментари, постове и т.н. - без да си присъствал на една среща на "другото общество" - и да охарактеризираш дали има разум, дали е малко или много - е меко казано несериозно. 

 

Имаше една приказка...."Всяка крушка си има опашка" - нали знаете, че нищо не се случва без причина ? Никой не се запита защо се случва това - защо се стига до така нареченото разделение и друго общество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи хора сме , всеки си решава къде да бъде и с кого да бъде. Тука големи фермани написахте. Всеки си решава коя група представлява за него Шкода обществото. Аз съм по цял ден и в двете "места". Помагам с каквото мога.

Може да има два форума - но Шкода обществото е едно!!

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............... Всички се биете в гърдите колко сте толерантни, разбрани - как видиш ли другото общество какви били - но аз там за 1 година не видях такива коментари там - напротив !!! 

 

 

Може да не е по темата, но ми писна ............

 

Нещо много си се объркал. Може би е раздвоение на личността, като следствие от четенето на два форума.

В оня форум в началото беше пълно с оплювки срещу този форум /сега по-рядко/, но никой /в т.ч. и ти/ един път не се изправи и не каза една добра дума в защита, макар че е нормално всеки да си чете, където пожелае, а най-вероятно и в двата форума.

За разлика от там, тук не се толерира писането срещу другия форум. На мен дори са ми трили потенциално конфликтни мнения, и макар че не съм съгласен с това съм го приел.

 

Ти защо тук се правиш на адвокат на твоите приятели, а там си траеш? 

Забрави ли, когато същите твои приятели от другия форум преди доста време те бяха унизили като парцал в една техническа тема тук, чак ми направи впечатление толкова грубо и незаслужено отношение към теб? Помислих си дори, че имате някаква лична вражда, ако си останал недоволен от някои техни услуги, та затова реших да не вземам страна.

Иван от Русе също го оплюха много грубо по темата за паурбокса, а накрая каква стана тя - Щайнбауерите били най-хубавото нещо след ремапа ......!?

И в двата случая, които цитирам грубото отношение срещу вас двамата дойде точно от сегашните лидери на другото "общество".

 

Мълчах си цяла година, но накрая ми отворихте устата.

Не ми се говори много, че има разни балерини /да не споменавам имена/, които с много изкусни пируети се чудят накъде да си завъртят задните части.

Евала правя на Цонко и Аудицецо от Добрич, които са големи пичове и си пишат в двата форума по технически въпроси и никога не са търсили конфликт. Давам ги за пример, защото за мен са истински пример. Казвам на Герджиков истината, че го уважавам като фен и колега - в отговор той ме иронизира. Настроил се е човека на негативна вълна и не ще да чуе. Е, няма да му се обяснявам в любов, я?

 

Едно не мога да разбера - откъде тази омраза и противопоставяне!?!?!?!

Нищо кой знае какво не се е случило преди 1-2 години, че чак да се дели форума и да има такова противопоставяне - разни дреболии и дрязги, които разумни хора щяха да преглътнат и преодолеят. Обаче - НЕ! Ще се борим за власт с цената на всичко.

И какъв е резултата - най-сплотения автомобилен форум в БГ вече си има отцепници и аватар, които ги гони особен "ентусиазъм".

Истината е, че и двата форума днес не са това, което беше преди 2-3 години и никога вече няма да бъдат! Много стана катрана в кацата с мед!

От това страдаме всички фенове - и ние, и вие - които и да сме ние, които и да сте вие.....

 

Аз обаче оставам лоялен на този форум, където вече 5 години и половина съм бил приет като у дома, намерил съм приятели и не се чувствам на гости, когато някой и друг изрази единично или еднолично мнение, което на мен много не ми харесва. Винаги съм се приемал като равен с всички, без да се противопоставям. Тук, във форума, с нищо не съм повече от всеки друг, а и никой не се е отнасял към мен като с по-нискостоящ. Да ме величаят не желая, не ми е това борбата в живота.

 

Обещавам, че няма да се въртя насам-натам като ветропоказател в зависимост от конюнктурата!!!

И не търсете зад думите ми подтекст, ако съм искал да кажа нещо - казал съм го директно и открито.

Това е - на някои БЛАГОДАРЯ, а на други - СЪЖАЛЯВАМ, момчета!!!

:hello:

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.