Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VW fest ?


roodnb

Recommended Posts

Колеги , дококото разбирам тази година участието става не чрез покана , а чрез заявяване. Никой ли от нашия форум не желае да участва и няма ли да има някаква организация ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • legaltk

    7

  • bega4kata

    6

  • roodnb

    6

  • Mishelle

    5

Най-много писали в темата

Аз имам желание, но незнам дали са отправили покана?Не мога да ги хвана вече...всяка година различно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има промяна от страна на организатора. Ще участваме на феста, като повече инфо ще има до няколко дни. Ако някой друг, освен sanndeto, има желание да покаже колата си на феста и да представи клуба ни, моля да пише тук или да ми драсне лично съобщение  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли моята Шкода ще предизвика внимание със свойте 2 цвята в момента, дори и за рат рот няма да мине, че няма ръжда, макар че е с радио от Golf IV, обадих се на приятел и ще се надявам да намери време между работа и задачки и да се присъедини към феста! Казах му че крайния срок е 04.03.2016...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година имаше вътрешноклубни номинации за 1-2 задномоторни шкоди.

Тази година има ли предложения?

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам Съби на Боре, Октавията на Сандето и.....за задномоторна да си кажат от Пловдив - те са силата там :doubleup:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съби на Боре, още не е в кондиция за показване!

Отделно, че е обикновена Шкода, при това - ежедневка.

Но за "задномоторните" съм с две ръце ЗА !!!

Те не са ВАГ !!!

Някои хора не са ги виждали, други не са ги чували, трети едва ги помнят...

Моята /наследствена/ 105 L, бих я показал с гордост /беше като нова/, ако не се бях разделил /пред "свършен факт"/ с нея.

Две - три "задномоторни" и една съвременна, това е номера - хем Шкода, хем ВАГ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съм и аз за на сандето октавиата , н Стуцата супърба с жантите ще седи много добре също :) клегите със задномоторките да кажат , кой има желание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 клегите със задномоторките да кажат , кой има желание

 Колкото мога, ще помогна, обещавам да досаждам на Косьо до последно ;) Но нищо не обещавам, колата ми е изрично забранено от него както и от Роси, да я карам по какъвто и да е повод.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като двукратен участник, който подробно е запознат с колите,които участват,искам да ви припомня,че най важното условие за участие,колата да е в БЕЗУПРЕЧНО СЪСТОЯНИЕ.

Второ, много желателно е (ако не е ретро) да се различава поне визуално от стокова кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година,не бях мн.достоен за там.Сега с пластмасарийките които съм сложил и ОZ- тите Легери 19 е по-добре.И генерацийката се вижда алпакато :) ,но не смятам да стоя 3-та година пазач на колата.Иначе ще дойда със сигурност на събитието.Уникално яко е.Невероятна атмосфера, много готини хора,евала на ФВ клуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година,не бях мн.достоен за там.Сега с пластмасарийките които съм сложил и ОZ- тите Легери 19 е по-добре.И генерацийката се вижда алпакато :)

Точно за това те попитах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достоен беше Сами , освен това и колата ти е лъскарка. Също така и миналата година нямаше толкова мн рс като цяло в България. Сега вече се срещат по често и не е такова шоу.

Българина обаче има един генерален проблем и той е , че мн са малко хората , който могат да преценят аджеба какво се случва като погледне един автомобил. Масата искат да гледат лачени джанти ниски окачвания и големи ремуси. Апропо миналата година имаше и автомобили , който не бяха в перфектно състояние.говоря за дребни детайли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях да споменавате моя "хулиган", но той още не е готов за публични изяви. Тепърва му предстоят промени. Джанти, огледала и педали не я правят особено интересен експонат. Направил съм план за промени по колата (генерация, евентуално ремап, промяна цвета на някой елемент), които ако се сбъднат и само ако се получат добре, ще заслужават да бъдат споделени с публиката. Поне аз не бих се изкефил особено на моята кола на подобен форум като феста, където експонатите се предполага да пълнят душата :)

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година имаше вътрешноклубни номинации за 1-2 задномоторни шкоди.

Тази година има ли предложения?

..............

 

Ей много са срамежливи собствениците на ретро шкодите.....

Не можах да намеря темата от 2015 г., но по спомен ставаше въпрос за зелената на Косьо, тази на Жоро от Пловдив ....!? :eusa_think:

Да не говорим, че не си спомням на феста да е имало клубен Сюпърб.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много са срамежливи собствениците на ретро шкодите.....

Не можах да намеря темата от 2015 г., но по спомен ставаше въпрос за зелената на Косьо, тази на Жоро от Пловдив ....!? :eusa_think:.....

 

Срамежлив съм, да. Също и тих, скромен....мързелив. Характеристика от Татово време..... за приемане в Комсомола ;)

сега да попитам:

Какъв е регламента. В смисъл, квота за участие от Шкода клуб. Ще се самопредлагаме ли кандидатите за участие. И ако кандидатите надвишат квотата, кой ще решава кои да участват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срамежлив съм, да. Също и тих, скромен....мързелив.

Попълвай формата,то се е видело,че ти ще ни представяш.

Бялата стрела ще почива,оставаш ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, твоята 120-ка, ако не е за там, не знам коя трябва да е( за японка говорим, иначе на Косьо колите са ясни). Анастас и мечката могат да изкарат 100-тачки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше , ами Слънчевка ?

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.