Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Камера за видео наблюдение - препоръки


maxrpm

Recommended Posts

Здравейте, от около година, не толкова регулярно по вратата  си намирам Брашно, олио, боб от буркан (естествено от мазето, развален), гума 13ка от мазето, боза, захар, бяла боя, днес в търсене на чорапи, се разходих в локвичка от урина. Мисля че ми стига! Не че толкова ми пречи, просто в 5:15 не е момента да мия с парцала или с разредителя.

Нямам никаква идея кой може да е. Имах 3-4 подозрения, който всички отпаднаха на 100%. Идеята ми е да сложа камера на шпионката и да .... :) :)... го пусна в нова. В нета виждам цели шпионски шпионки но са CMOS отвратително качество за по 19,99. На чинчове са, което не е удобно като вариант, трябва да търся ТВ тунера да мине през него, трябва да качвам друг софтуер. Препоръчайте ми читава камера с хубава оптика, примерно 5-8мп по възможност на USB. Може и да е composite, стига да е с добри параметри и евентуално някой магазин, откъдето да я купя.

 

Благодаря!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://srs.bg/mini-kameri?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=19&category_id=9

 

Това? Естествено, за да сложиш нещо на шпионката ще трябва леко преработване...

 

п.с. - Супер интересни неща ти се случват. Тия са с етикет "Само на Балканите"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва е само 2мп и като цяло е направено да работи самичко. Трябва ми някоя web камера, ще сложа една машина до вратата да записва и сме готови , за да може да изкара поне 24часа без се налага да трия. Лошото е че тея web камери изначално повечето са с лошо качество. Точно срещу шпионката има прозорец и трябва лещата да е адаптивна към светлината, с евтинджосите денем се вижда в голямата си част едно бяло петно от прозореца. Мисля да мина през Стилтех да ги видя какво имат.

За интересни - интересни са отчасти. До там докъдето ти е чудно какво ще е следващото ;) Досега само олиото се е повторило два пъти, всички други идей са нови.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих погледнал в Конрад ето нещо от от там, но не е в наличност http://www.stbbg.com//?page_id=21&record_id=6584

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сливница и к величков има една голяма фирма за гсм и техника от китай. Имат точно такива и за кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще ползваш уеб камера имам софтуер за видеонаблюдение, което работи с такъв тип камери, та мога да ти спестя мъките да търсиш софт, ако не си намерил вече де и да ти го пратя :)

Що се отнася донкамерата. Аз ползвах едно време на canyon една за 20тина лв и виждаше много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.