Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2016 - 10-12.06.2016 г.


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми приятели, членове на клуба, потребители и гости на форума,

 

Дойде време и тази година да обявя датите и мястото на провеждане на ежегодния национален събор на Шкода клуб България. Тази година той ще се проведе от 10.06. до 12.06.2016г., (петък до неделя) в Калояново, на писта Дракон.

 

Очаквайте на по-късен етап подробна програма на събитието. Една от приятните изненади, които сме ви приготвили тази година, е възможността да ползвате пистата 2 дена (11 и 12 Юни). Миналата година един ден не стигна за всички състезания. Времето за свободно каране, видно по вашите желания, също не беше достатъчно. Затова тази година ще имате възможността да ползвате трасето през целия събор.

 

Промени ще има и в настаняването, като те ще бъдат изцяло с положителен за вас характер. Информация по въпроса ще ви бъде предоставена до няколко дена.

 

За хората, които не успяха да дойдат миналата година, дублирам информацията от съседната тема за събор 2015:

 

За хората, които ще спят на палатки : На територията на писта Дракон има тревна площ, която със сигурност ще ви хареса , а непосредствено до нея има бани и тоалетни.

 

Непосредствено до старт/финалната права има заведение, което ще работи в дните на събора. Ще предлага храна, бира, вода и безалкохолни напитки. Състои се от затворена вътрешна част, както и от външна, покрита с навес и оборудвана с маси и пейки - чудесно място за всички майки с деца и гости, които ще могат да седнат на сянка и да наблюдават състезанията.

 

Обособен паркинг. Паркира се на територията на Дракон, между пистата и поляната за скара и палатки. Ще има място за всички.

 

На по-късен етап ще пусна форма за попълване. Това ще е предварителната заявка за стартовете на пистата. Тя ще ни даде възможност да обособим възможно най-точно всички класове в отделните етапи от състезанията.

 

Таксите за вход ще бъдат разделени на две. Едната ще е на човек, за вход на територията на цялото съоръжение. Ще бъдат раздавани гривни, които ще ви дават възможност да влизате и излизате през портала колкото пожелаете в рамките на събора. Другата такса касае единствено използването на пистата за различните състезания и съответно ще е на автомобил, без значение от броя пасажери.

 

Очаквайте скоро допълнителна информация ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    12

  • maxrpm

    9

  • mRt

    8

  • PRR

    6

Най-много писали в темата

Разбира се! Очакваме те, както и всички желаещи да се присъединят! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще приемате ли гости? :)

Помня колата ти, помня и как наказва. Но най-вече помня колко доволен беше от присъствието си на Национален Шкода събор. Радвам се, че отново имаш желание да ни гостуваш. Така че приемаме гости, да ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, щом бързото Ауди от сега се кани да идва, представям си колко ще е зло...

И, колкото и нескромно да звучи, желанието ти отново да се забавляваш с нас, говори само по себе си, за изживяните емоции от миналата година - явно са положителни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще напиша, че миналия Шкода събор беше най-хубавия ден на Калояново за мен! Ще се радвам да се видя пак с толкова приятни хора! :)Най-вероятно и брат ми ще дойде с неговия голф 1 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвайте и двамата! И не само вие. Всеки, който е съпричастен към Шкода или по-важното - към хората от клуба, които стоят зад нея, е добре дошъл. Както на пистата, така и на поляната, вечерта до скарите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, още по-интересно ще бъде !

Радвам се, че си доволен и отново искаш да бъдеш с нас на събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи събор за новата машина, чудесно :) този път ще гледам да се организирам отрано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди ще идва, Голф 1....ми Гената да дойде с донора, пък аз ще се докарам със Сивия пес и ще си заформим ВАГ събор  :tongue_1: 
Дано успея тази година да се измъкна - много ми се идва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи събор за новата машина, чудесно :) този път ще гледам да се организирам отрано

Прегледай кабелите да не оправяме пак маси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай кабелите да не оправяме пак маси :)

Ще оправяме Пепи и маси...и скари...и кюфтета...и бири...абе едно оправяне ще падне :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеее Бейби.... чакам чакам. И аз като Борето ще осветя новата колица......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа Явка, преди две години и аз бях на сватба на първи братовчед, точно като теб на втория ден от събора.... какво направих? Пих с Марто (MRT) до 4ч спах до 5:30 и айде на сватба......готов си отидох. Така че не се приема извинението :)

Редактирано от PSYHO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа Явка, преди две години и аз бях на сватба на първи братовчед, точно като теб на втория ден от събора.... какво направих? Пих с Марто (MRT) до 4ч спах до 5:30 и айде на сватба......готов си отидох. Така че не се приема извинението :)

 

Е да, ама има една основна и огромна разлика - ти си PSYHOпат, а аз не съм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от приятните изненади, които сме ви приготвили тази година, е възможността да ползвате пистата 2 дена (11 и 12 Юни). Миналата година един ден не стигна за всички състезания. Времето за свободно каране, видно по вашите желания, също не беше достатъчно. Затова тази година ще имате възможността да ползвате трасето през целия събор.

Това е чудесна новина и в тази връзка имам едно предложение или по-точно препоръка - ако е възможно гонките за задномоторните Шкоди да бъдат в събота след обяд или в неделя, понеже в събота сутринта е националният ретропарад по случай Деня на шофьора - Спасовден и вероятно някои колеги, включително аз ще искаме да отсрамим марката. Миналата година бяхме Тошко, Косьо и моя милост, а по-миналата май бяхме само 2 шкоди... та добре ще е присъствието да расте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз съм на линия. Тази година ще направя всичко възможно да дойда със зелената машина. Тъкмо през юни е рожденият й ден, ще почетем 29 години на Калояново :)

 

Уви, аз тази година ще пропусна за сефте ;( На сватба съм тамън на 11-ти юни...

Ех.. Като дойде време и питат дали има някой против, вдигаш ръка, отменяш сватбата и идваш на събора :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще се постарая да присъствам.
 

Аз съм на линия. Тази година ще направя всичко възможно да дойда със зелената машина. Тъкмо през юни е рожденият й ден, ще почетем 29 години на Калояново :)

Ех.. Като дойде време и питат дали има някой против, вдигаш ръка, отменяш сватбата и идваш на събора :)

:doubleup:  Ми така де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение скарата (бири-бири-бири) и Италианското!
 

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Подготвил съм изненада , но ми е съчетано с голяма научна конференция на местно ниво, ще се опитам да напиша

доклад и за Калояново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.