Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с чистачки


Pho3nix

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Четох из форума за хора с подобен проблем ,но имам някои въпроси . Чистачките ми работят само сутрин после цял ден ги няма без значение дали вали или е слънчево. Въпросите са ми :

От къде минава окабеляването за чистачките и къде се намира моторчето им .

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите преди време работеха само по обед ;) после излизаха в сиеста, хахаха :)

 

Сега та*ака настрана ;) Пробвай наистина първо релето, а после пробвай и самия мотор на чистачките, че има там едни планки, които се разхлабват и понякога от тях също има проблеми. При мен спираха по средата на стъклото, понякога (разбира се в най-големите дъждове) ги мързеше яката. Аз смених и моторчето, и релето, и сега всичко е тип-топ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, освен това, имат навика да клеясват и блокират, или пък да работят само на една скорост, или когато решат - сваляне, чистене и смазване, в 90% решава проблема, и то дълготрайно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато спрат да работят, 3та степен работи ли ?

Точно под релето има едно бушонче /поне на такова ми прилича/. Хвърли одно око на него. При мен се бе извадило леко и ми правеше едни странни чалъми по едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.