Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула-1 2016


Milen Dimitrov

Recommended Posts

Ферари заложиха на ретро визията и скапания нос, ще видим другите тимове как ще прочетат правилата. надявам се най-накрая хонда да направят двигател с повече конски сили от "fu**ng gp3 car" и тимът от Уокинг да се бори за подиуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим.

Надявам се да гледаме по интересен шампионат, мерцедес също са почнали тестовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на Ферари изглежда обещаваща, доста големи промени Надявам се и Макларън-а или по-скоро Хонда, да се справят доста по-добре от миналата година.

Ето кратка статийка с най-големите промени при колата на Ферари спрямо миналогодишната:

http://clubs1.bg/news/8-te-osnovni-promeni-v-novia-bolid-na-ferari

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ферари имат някоко различни конфигурации на носа,и ги сменят според пистата на която състезават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След последните официални "признания", че новият двигател на Мерцедес е с 20% /т.е.-поне 30%/ по-мощен от миналогодишния, не очаквам някакви чудеса от останалите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След последните официални "признания", че новият двигател на Мерцедес е с 20% /т.е.-поне 30%/ по-мощен от миналогодишния, не очаквам някакви чудеса от останалите !

 

Уви нещата се потвърждават от днешния тест Росберг със софт-а ги отвя, дано темпона на Макларън се запази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извода от видяното до тук на тестовете е, че статуквото, ще се запази, както беше последните две години. Макларън най-вероятно, ще дръпнат 2-3 позиции напред в генералното класиране, но надали, ще имат сили за нещо повече. Ферари са се приближили малко до Мерцедес, дори може да измъкнат още някоя победа, но като че ли са достатъчно далеч, та последните да са спокойни. Уилямс не впечатляват с нищо до сега (знам, че Ботас е с първо време днес) . Борба в средата на колоната имаше и миналата година, но може да имаме късмет да е малко по-ожесточена през тази. 

Поне така ги виждам аз нещата. Надявам се все пак да има някоя и друга изненада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към съмненията мерц да бъдат застрашени по някакъв начин, освен карък нещо да ги стопира.. :) Но както се казва - поработи ли са, нека да си побеждават сега :)

 

като цяло обаче май няма да страдам и тая година за изпуснати състезания.. КОето е най-тъпото нещо, което може да се случи за любимия ми спорт :( От години все по-скапаната т.нар. надпревара няма кой знае колко интерес, а най-смешното е, че наскоро от рено откриха, че формулата щяла да се превърне в шампионат за пестене, а не за изпреварване - евала...

 

Кажете - как да гледам състезание, в което се опитват да сместят от всичко, а самата формула 1 става все по-скъпа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Като знам , че ги пише мухлясалия клуб на пенсионера , по-скоро не ... ще стана утре сутринта и пак ще се смея :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се нарекат можеби по-интересни първата и втората част. Третата си беше едно голямо недоразумение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм тъп или не разбирам , защо по дяволите са преместили квалификацията от 17.00 местно време , та гледах Р3 :nea: и така ли ще е до края на сезона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко часа е местно време, но по наше, поне последните години, си е в 8:00.

Преди ако не се лъжа и състезанието беше от 8, но сега, ще е от 7:00. :)

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 защо по дяволите са преместили квалификацията от 17.00 местно време

Може би заради европейските зрители.

Ако е в 15:00,при нас ще е 06:00.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия па са станали много мързеливи ... едно време не им пречеше да стават в 5 ... не че не стават и сега за работа , ама айде , минах се вече :D

Между другото единственото , което ми хареса беше цвета на Рено (връщат се към позабравеното старо) ... не че ще им помогне много за титлата де .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам резултата от квалификацията май единственото интерсно ще е дали макларън ще вземат точко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алонсо определено му е време за пенсия. Да излезне невредим от подобна катастрофа... Не му е и първата. Да прави курбан и да си ходи, тоя път извади късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що годе ми хареса състезанието, въпреки че съм за Ферари, но пък ако не беше катастрофата, Грожан едва ли би взел точки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой с мнение за удара между Розберг и Хамилтън?

Розберг потвърди, че точно тогава е имало превключване на режимите, значи преди това е избрал грешен режим за пилотиране, поради което се е наложило превключването му.

Това обяснява защо като че ли изведнъж Хамилтън се изстреля напред.

Според мен Хамилтън имаше място да го изпревари от вътрешната страна, но Розберг беше изненадан и директно го засече и го метна в тревата.

Не твърдя, че има умисъл - всичко става интуитивно и за хилядни от секундата, така че не търся вина, а само обяснение за ситуацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че решението на стюардите да го оставят като състезателен инцидент е най-точно. И на двамата ще им дърпат ушите, дано си вземат поука. Но състезанието определено принадлежи на Макс... Ферари били по-бързи, ферари имали по-добрите пилоти, дрън дрън малкия им показа как се кара. Фетьо не пропусна да се размрънка по радиото, че някой отново е по-бърз от него, лесно е да биеш, но като почнат да те бият и ревеш за всичко. Иначе погледнато от моята фенска гледна точка, това състезание е поредния фарс за тимът от Уокинг,  Мориньо да вземат на мястото на Булие, ще се справи по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуу изпуснал съм поредния цирк в Мерцедес , но май тук са го написали много добре "Всъщност Мерцедес ни предоставиха малко по-интересно състезание отколкото щеше да се получи ако бяха останали в състезанието." :D

Да им е честито на швепса и на Макс !

 

П.П. Боре , що не се радваш наще любимци са вкарали Бътън в точките :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.