Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Symphony и четене на данни?


ID A

Recommended Posts

Днес сутринта пътувайки за работа и превъртайки песни без да гледам към бутоните на радиото се случи нещо странно. На мястото на play се появиха цифри 443**, а на големите цифри С 0*1  2, като двойката се менеше ту 3, ту 1. Със звездичка са цифри които не запомних. Първоначално реших, че дисплея е изпушил и просто натиснах стрелката за следваща песен. Появиха се стандартните показания. Песента не е прекъсвала, не е имало пращене, пукане и т.н.

После се замислих, че всички цифри изглеждаха нормално. Не е имало неразбираеми символи. И се запитах, дали не съм включил на някаква функция за четене на данни от колата? Естествено после натисках всички бутони около стрелките, но това повече не се появи. Не знам и дали и кои други бутони съм натискал по погрешка преди това. Някой де е срещал нещо подобно?

 

post-508-0-79266300-1455813068_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с ятур така прави понякога, аз си мисля че го прави когато песните не са прекръстени на трак01, транк 02 и тн. На мен ми го прави на симфони на октавия 1. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това съм, но досега никога не ми се е случвало. Като гледам датите вече 4 години и повече. Песните не само не съм ги преименувал, но се оказа, че в някои папки съм записвал повече от 99 песни и тях също ги свири. Просто започва да брои същата папка, песните пак от 01, като ако връщаш от 01 (100)  назад не се връща на последната от 100+ песните, а на 99.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.