Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся


Cecko petrov

Recommended Posts

Колеги наскоро претърпях инцидент и сега трябва да ремонтирам колата си.От Плевен съм,обиколих всички морги и нямаше нито една Шкода Октавия.Направо ми прималя.Ще ви помоля ако някои от вас има инфо от къде,освен от оторизиран дилър на Шкода мога да си намеря частите(заден мост,пружини,и предни амортисьори) ако знаете автоморга в която имат моля ви пишете ми тук или на номер 0895638465 адреса благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е Октавия 1, търси Голф 4ка по моргите, оттам мажеш да вземеш мост. Пружини и амортисьори също, но ти препоръчвам нови, а не от морга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ "Британ", гр.Елин Пелин

тел. 0888 97 80 71, 0878 92 80 71, 0899 92 80 71

 

Звъниш, питаш, пращат с куриер, точни са :) Отделно - провери в megaparts.bg.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.