Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лепене на огледало


XIKS

Recommended Posts

Здравейте сутринта си намерих огледалото само сръкалцето до колата,явно са искали да го откраднат с основата но като е паднало само стъкалцето са го зарязали,стъклото е здраво с какво да го залепя да не преча на подгряването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни силиконови лепила продават се по магазините за авточасти - има бели, черни и безцветни мисля - пише че издържат на много висока температура.

Имах такова още преди 10 години  до преди 2 месеца.

Ползвах го да си лепя орнаменти по вратта които се махат за да разглобиш кората - еластично , здраво и пасва с интериор - лесно се маха после.

Та на думата - на мотя акато с еопитвах да си сменя мигача  - си отлепих огледалото - видях 4 ее лепено с някава подобна смес - се сетих за това лепило.

Беше ми останало супер малко, даже се втърдило, но успях да изцъркам и да намжа.

За редките студове и снегове, които имаше тая година - смятам че работи без проблем.

Ако намеря остатъка и не съм го намачкал много ще го снимам, но мисля че повечето магазини за авточасти продават.

Може също да питаш за някаква специална смес - може и да има.

 

Поздрави

Редактирано от hamsia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам каква кола караш, но стъклата на страничните огледала падат и ако някой го забърше при разминаване и тн. Така се разглабят.

щипките не са ли му здрави? С лепене ще стане, ама после при нужда трябва да сменяш цялото огледало сигурно

 

 

при теб кое точно се е разглобило

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............................

при теб кое точно се е разглобило

 

Предполагам се е отлепило само стъклото (огледалото) от основата, на която са щипките. При мен преди време това стана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е това се лепи смело с нещо, което да носи на външни условия и температура.

Има силикони, монтажно лепило ако щеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последно сменях само стъкло на едно Рено и новото дойде с тези двойнозалепящите ленти. Не знам сега за подгряването дали ще пречи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше се отлепило стъклото от основата,залепих го вчера с черен силикон като намазах тънак слой около 1см около цялото огледало.В средата нарочно не съм сложил да непречи на подгряването.Остава като е по студено да видя дали грее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.