Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светлини във вратите - свързване


sashom

Recommended Posts

Привет,

 

Струва ми се интересно да си поставя от тези защитните светлини да се вижда вратата като се отваря.

 

Понеже разбира се нямам букси, някой може ли да ми каже към кои две жички от снопа под кората на вратата да ги свържа така, че да светват в синхрон с плафона в купето (при отворена врата)?

 

led-courtesy-under-door-footwell-luggage

Редактирано от sashom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са някакви много интересни. Оригиналните светят червено, тези освен, че са бели са доста ярки. Може би са с LED крушки. Принципно лампата в багажника е същия размер и може да се сложи във вратата. Не знам за жалост кои са кабелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, изглеждат ми много полезни. Да се вижда ако нещо падне от джоба :)

Аз именно от багажника си мислих да дръпна две жички ако не се справя. От плафона е по близо но незнам ще се справя ли с прекарването през тавана и таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Багажника свети отделно. Тези във вратите светят дори когато е загасен плафона. Светят докато не се даде на контакт. Когато се остави отворена вратата светят някъде 15 минути докато компютъра не им спре тока. Ако теглиш от плафона може да ги направиш да се спират от плафона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си оборудване Класик, забрави да ги светнеш- трябва да си монтираш конвиниънс модул (99%) нямаш, ако нямаш централно, в задните врати нямаш и микрети в бравите, има игра с ВАГ-КОМ...

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.