Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ново закупена Октавия с проблем


gen4o_40

Recommended Posts

   Здравейте колеги, от скоро смених фабийката с октавия 2 дизел 140 кончета. Имам обаче проблем с електриката, та ще моля да ми кажете добър електротехник в София. Проблема е в това, че климатроника си прави каквото иска. Включва се сам, мени градусите пак сам, не мога да го изключа, чистачките не се включват всеки път..... а бе проблема е всеобщ. А може и като е прана нещо да е станало. Та за това моля да ми препоръчате майстор, че да ми поправи хубавицата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей :) Да ти е честита ;) Аз от личен опит бих ти препоръчал едни пичове - в ж.к. Левски се намират, ул. Летоструй 80 или 88 беше, ще те излъжа. Те са баща и син, и още един пичага, поне така мисля (за бащата и сина) но няма значение това де ;) по-важното е, че са пичове. Както всеки човек, са малко странни, но работят добре и са пичаги :) Няколко пъти съм ходил при тях още с кака Вектра, но и с кака Шкода също се познават. Работят си в гаража на къщата им, табелата им е малко невзрачна - синя, с бели олюпващи се букви - Авто ел. услуги пише. Дано ти свършат работа

Редактирано от pri_valo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.