Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв аумулатор за моторче - скутер


yanko78

Recommended Posts

Лутам се в избора на 12 волта 9 ампера акумулатор. Сегашния ми предполагам, незнайно китайски, изкара година и полувина и направо останах разочарован. Доколкото разбрах, рядко изкарвали два сезона. Чета, че имало някакви гелови, в които имало гъста течност и били по добри. По принцип не го свалям зимата, защото използвам всеки хубав ден да го карам. Навит съм да дам някой лев в повече за по хубав и да знам, че ще ме изкара няколко сезона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Какъвто и да сложиш, ако не го сваляш при минусови температури, ще се прецака. 
Аз карам 3 сезона с Varta Funstart и съм доволен. Този сезон ще му е 4-ти, правя около 15 000км на сезон. Свалям го зимата, въпреки че паркинга, в който държа мотора е подземен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лутам се в избора на 12 волта 9 ампера акумулатор. Сегашния ми предполагам, незнайно китайски, изкара година и полувина и направо останах разочарован. Доколкото разбрах, рядко изкарвали два сезона. Чета, че имало някакви гелови, в които имало гъста течност и били по добри. По принцип не го свалям зимата, защото използвам всеки хубав ден да го карам. Навит съм да дам някой лев в повече за по хубав и да знам, че ще ме изкара няколко сезона.

Колега ако дадеш точни данни може би ще мога да ти помогна?!

Долу горе са два типа акумулатори едните сухи(изцяло) и те са гелови изполват се и при юпиеси например и са на цена от 25 до 33 кинта..

Другите са с течност (гел) който като купиш акумулатора си е отделно и ти си го наливаш такъв е около 45 кинта...Този вид масово се използват за мотори.И двата ги имаме и са прилично качество.

П.П моторджия съм и затова ги знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.