Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разлика между стоповете на октавия 1 седан и хечбек


цветан13

Recommended Posts

Има ли разлика между стоповете на октавия 1 седан и хечбек че съм си намерил от седа но незнам да ли стават.Ако някои знае да пише СПЕШНО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въобще за комби не говоря а за  октавия 1 седан и хечбека

Редактирано от цветан13
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хечбека е  с пета врата която се дига заедно със стъклото а седана е без да се дига със прозореца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни са стоповете само ако говориш за преди и след фейслифт-а. И то по-скоро е различна пластмасата, която е под самия стоп. За буксата - не помня, но и да е различна - лесно се преправя. Колкото до седан, хечбек, лифтбек...все тая хахаха ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм виждал октавия 1, на която да се отваря само багажника без стъклото??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз по принцип го обяснявам знам че няма октавия 1, на която да се отваря само багажника без стъклото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, след като знаеш, да обясниш коя точно Октавия 1 е седан, и коя Октавия 1 е хечбек ?1?

И какво точно питаш, че нещо не вдявам ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, Ок 1 седан няма. То даже и Октавия (от 1996г. насам) седан хич няма. Така че въпросът ти вероятно е за разлика м/у хечбек и комби :) А що се отнася до стоповете - пусни снимка, че да ги видим стоповете от седан, дето си намерил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека го даваме по-кротко :)

 

Октавия 1 има варианти хечбек и комби. Съответно преди и след фейслифта. 

 

@цветан13, вариант на Октавия 1 при който да НЕ се вдига задното стъкло няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз първоначално преди години си мислех, че има и седан и хеч. Не знам защо се бях заблудил така, но се оказа, че всички са хечбек или почно казано "лифтбек".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.