Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1 1.9TDI Ambiente


Recommended Posts

И аз да се похваля с моята придобивка. Октавия 1 FL 1.9 tdi 110к.с. ASV 2001г . Още преди няколко месеца когато започнах да се оглеждам за семеен автомобил се бях спрял на Октавия комби и съм много радостен, че намерих това което търсех (е, не е с климатроник както исках, но каквото такова :) ). Все още сме в процес на опознаване с Окито. С жената случих, дано и с колата да е така. Има някои дребни забележки, но за почти 16 годишна кола изглежда добре. Извинявам се за лошото качество на снимките, но телефона ми толкова си може.

 

036463397.jpg

 

 

036463398.jpg

 

 

036463399.jpg

 

 

036463400.jpg

 

 

036463401.jpg

 

 

036463402.jpg

 

 

036463404.jpg

 

 

036463405.jpg

 

 

036463407.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега.

Изглежда много добре Октавийката. Със здраве да си я караш и много безаварийни и приятни километри да й навъртиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор за семейно комби! Със здраве и безаварийни. Цялостното затъмнение на прозорците и стои много добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, добре изглежда! Цвета как се води?

Благодаря за хубавите отзиви. По талон я водят зелен цвят. Само дано си нямам ядове с кат заради затъмнените предни прозорци, като я регистрирах не казаха нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна Октавия, браво и честито!

Определено не изглежда 15-16 годишна, явно е гледана кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли други фенове на Шкода от Ески Джумая?

Цветът - идеален е.

:hello:

Има 10-тина шкоди, или поне аз толкова съм виждал, но май собствениците им не са регистрирани във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите отзиви. По талон я водят зелен цвят. Само дано си нямам ядове с кат заради затъмнените предни прозорци, като я регистрирах не казаха нищо.

В София са ме връщали от канала преди години и за по-светло от твоето. Интересно да не се е сменило нещо? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е заради стикера на мвр с който я купих.

 

:doubleup: Искам и аз такъв!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, сега за затъмнени предни стъкла, санкцията е глоба с фиш - 10 лева, преди спираха от движение ;)

Друг е въпроса, гУспУдата полиционери, как аджеба ще ми измерят процента на затъмненост ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имат уред с който да измерят % пропускливост на стъклата, а те май намат такива под ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.