Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Samsung Notebook


Boyan91

Recommended Posts

Здравейте,

продавам Samsung Notebook /лаптоп/ в отлично състояние на хардуера. Точния модел не го знам, ще мога да го погледна, когато съм вкъщи. Все пак, параметрите му са: Intel Pentium 2,10 двуядрен процесор, RAM: 4GB, VRAM: 512mb/Nvidia optimus315M/, HDD: 500GB. Лаптопа е производство 2012 година, средата, не помня кой месец точно. Закупен е грубо месец след излизането му на пазара. Единствената му забележка е, че му липсва копчето Ctr долу в ляво на клавиатурата и буксата на зарядното малко трудно работи, но се намества за секунди. Като цяло, лаптопа е използван 2 години и малко в офис, през останалото време на общежитие. Процесора и рама са натоварвани до 95%, грубо, не е забивал, но разбира се е бил доста бавен. С най-голямо удоволствие бих продължил да го използвам, но не ми върши работа, нито в училище, нито за игри. Това ми беше първия личен компютър, който получих, когато завърших 7-ми клас, в началото майка ми го използваше в офиса, за да не го взимам в общежитието, по-късно ми го даде, когато станах малко по-голям. Не искам да се отърва от него, но няма как. Ще си купувам нов компютър и за него ми трябват тези пари, защото е с около 300 лв над бюджета ми. Горещо препоръчвам машинката за работа с Photoshop, Corel Draw и всякакви програми за обработка на снимки и клипове. Нека допълня, от както е в мен, машинката работи на 120 gb свободна памет и е имало случай да не бъде изключван около седмица, а оставян на "sleep" режим => малко се бавеше при старт, но въпреки това нямаше проблеми, като забиване. Търся му около 350 лв, С КОМЕНТАР, но не под 300. Препоръчвам го също така и за леки игри, като "Life is strange", "Need for speed Most Wanted 2", "League of Legends", "Guild wars 2", "Portal 2", "Amnesia" и много други, с приблизителни параметри, на тези игри. Лаптопа преди месец е почистен от вътре и дори не се чува вентилатора, при нормално използване - 7 до 10 часа на работа, без изключване, 5 часа играене, през деня и 2 часа филми. League of Legends ми върви на около 60-130FPS, на максимални графики, без сенки. В team fight-ве, пада на 55, грубо. Информацията относно игрите е добавена за хора, които обичат да разпускат по този начин. След малко ще редактирам темата и ще добавя снимките. Бързам да я добавя, защото парите ми трябват спешно. За контакт: e-mail: boqng@abv.bg, skype - bobi_belqta3 /не го използвам често/, както и ЛС. На ЛС бих дал и личния си номер, или фейсбук.

 

 

Снимките:

1. 036456063-thumb.jpg?r=0

2.036456064-thumb.jpg?r=0

3. 036456065-thumb.jpg?r=0

4. 036456066-thumb.jpg?r=0

5. 036456067-thumb.jpg?r=0

6.036456068-thumb.jpg?r=0

7.036456071-thumb.jpg?r=0

8. 036456072-thumb.jpg?r=0

 

П.П. Колонките не са част от продажбата. Допълнително, последната снимка е направена по време на игра на "Life is strange", която изисква минимум 4GB RAM, колкото имам аз.

Редактирано от gogata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.