Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен проблем с маслото при студен двигател 1.8 Октавия


krokotam_

Recommended Posts

Колеги до сега не ми се е случвало подобно нещо , но днес беше около -10 в София тръгвам да карам и след около километър светна лампата на маслото . Не съм удрял картер нямам спукан мъркуч ... Отварям капака и гледам , че леко накапва отдолу под масления филтър . Четох , че може да замръзват парите от там . Та маркуч ли да търся ? Насоки ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идентичен проблем преди няколко месеца - масления филтър се беше разхлабил, след като при смяната стария се разви с втулката от двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идентичен проблем преди няколко месеца - масления филтър се беше разхлабил, след като при смяната стария се разви с втулката от двигателя.

Ха сега де :) И аз сменях масло преди месец , но ще погледна и охладителя .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не уплътнението на масления охладител

 

Да точно то е . С годините явно доста стареят заради температурата . Днеска имах време да легна под колата ... абе тея шкоди как са мислени всичко се прави под колата :) Развих го тоя охладител и видях сцепеното уплътнение . Благодаря на помогналите ! А идеи от къде може да се закупи тази скъпа част :) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.