Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Залепва ръчната при минусови температури!?

yoyof1

Recommended Posts

през зимата залепват и накладките. Така, че може и жилата да са наред.

Най-добре е да не се ползва ръчна. Особено през зимата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще се мъча с навика! Странното е, че през останалите сезони не я пипвам тази ръчна :)

Задържа само лявото колело, идея колко би ми изляала инвестицията в цялостна подмяна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нон стоп си ползвам ръчната и нокога не ми залепва. Живея на улица с наклон, но ми е такъв навик че винаги я дърпам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идея колко би ми изляала инвестицията в цялостна подмяна?

Жилата за моята (О2 1.9 105) са 44лв. в Еуратек. За смяна не помня колко ми взеха в Герман, беше отдавна и беше комбинирано с нещо друго и не го усетих. Доколкото си спомням жилата за 4х4 са други и съответно цената е друга.

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще се мъча с навика! Странното е, че през останалите сезони не я пипвам тази ръчна :)

Задържа само лявото колело, идея колко би ми изляала инвестицията в цялостна подмяна?

Пробвай да раздвижиш напред назад колата.Може и да отлепи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха и мойта залепна на връх Нова Година и то точно лявото колело.

Оставих я на слънце, отпусна и сега не я барам. Ама е куцо, щото аз съм си свикнал да я ползвам доста.

Предполагам, че е жилото, както предположи колега по-горе. Щото досега 4 зими не съм имал ядове. Ама в тия студове, няма кой да се занимава с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.