Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с консумация на ток октавия 2001 г


bond6565

Recommended Posts

Колеги помогнете ми от ВРаца съм тук ги обиколих всикчки те токаджии и не могат да открият от къде ми идва консумацията на ток 0.22 а Искам майстор в България да ми оправи колата

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми той колегата достатъчно точно е посочил къде би могло да е...

пише че е от враца колата е о1 и е обиколил майстори...имайки в предвид спецификата на района значи изключваме стандартните варианти...

Басирам се че проблема е комфорт модула...Консумацията му е непрекъсната и се мени в границите от 0.3 до 0.55А...  по това се познава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменях три комфорт модула и пак така, двете предни стъклоповдигача във вратите пак 0.22А, динамото ще видя, че ми зарежда при включени консуматори 13.6 В и ако не става, ще ходя в Еуратек-София да ми открият проблема.
Имам фабричната аларма на ключа.

Редактирано от Pepino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ли мултицет ? ако не си вземи и хващай да я търсиш тук http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=59&t=447783&p=4375722&hilit=%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B0#p4375722 е обяснено подробно как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ли мултицет ? ако не си вземи и хващай да я търсиш тук http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=59&t=447783&p=4375722&hilit=%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B0#p4375722 е обяснено подробно как става

Това описание за решаване на проблема е глупост :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Имало някакъв в горажите на бившата автошкола,при Кобрите.Не го познавам,но от магазин за акумулатори са ме пращали там да ми мери утечка.Не ходих,защото не бяхме угасили СД-то.

2.Емил,при Петролската бензиностанция.Срещу Тех-Ко.

3.Цвети,до КАТ.

 

Иво,сещам се кой е?

Иван?

Иван Алармата предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може  да си направиш някаква диагностика  и   евентуално  да   насочи  нанякъде.

 

Само   мога  да  дам предположение    : 

 

----  утечката в CAN  ( VAN ) веригата.

 

--- Наводнен ел.блок в  задна врата ( може и в двете )  ....

 

скъсани  кабели  в  маншоните на  някоя  врата  или   влага  пак  там

 

 

Аз  ги  изрязах  и  си  пренавързах  инсталацията и  всичко  приключи :)

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Проблема решен задна дясна врата протрит кабел е конфорт модул благодаря на софийският майстор Захари в кв Горубляне  и ми направи ГНП течеше много точен мастор препоръчвам го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай координати на този човек.

Име на сервиз,телефон за връзка,с какво се занимава основно сервиза?

Ей такива общи неща,ще бъде полезно за колеги с подобни проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.