Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.3 MPI какъв антифриз ?


eminem94

Recommended Posts

Здравейте КОлеги дойде време да обслужа колата на брат ми след около 7 години бруталното стопанисване ... Искам да съживим една кола ... Идеята е какъв антифриз трябва да и налея,Син или ЧЕрвен (говорим за източване на цялата система.Другото което ме интересува е: Как става смяната на накладките (предните)? Предварително Ви благодаря и весели празници 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батинка ти направо ме разпокъса в ужаст и путрес... Какъв е тоя мотор 1.3 бе батинка ? пък относно цвета, майната му... Гледай да сложиш g-12 за алумин... На казанчето/разширителния съд на охладителната система ти пише какъв да е препоръчително... Съвет... не го разреждай известно време... Виж как се представя и ако всичко е OK аз не бих го разреждал...цена 1.5L g-12 e около 16-17 лв. и то хубав... Цялата ти охлад. сис-т. би трябвало да е около 4 литра, но за това последното може и да се бъркам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята  фабия и сложих розов г12  концентрат около 10 лв/л. Разредих го  с дестилирана вода 1:2 и се получи на около -20 градуса. Събира 6л. и фелицията събира толкова и  минах с две опаковки. На другата ми кола съм със същият,но разреден 1:1  и се получи - 35.  Концентрат не е препоръчително да се слага,а и не е много изгодно. За накладките,развиваш двата болта,сваляш апарата махаш накладките и трябва да свиеш спирачният цилиндър.Свива се чрез натиск приложен чрез щанга,скоба,клещи ,дърводелска стяга,скоба или специален инструмент за прибиране на спирачни цилиндри.  Трябва да си почистиш и плаващите болтове и да ги смажеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.