Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 4X4 1.9 TDI


Recommended Posts

  • Отговори 91
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mtz

    46

  • SKODA 105 RS

    9

  • mRt

    7

  • uboy

    4

Най-много писали в темата

Браво. Изпипана работа. И не на последно място, идеята къде да му намериш място на уреда. :eusa_clap:

Не харесвам поставянето му на предната лява колона до стъклото. А то имало начин. Жертваш едната духалка, но си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Браво добре и стоят джантите, а гумите също са добри! Такива гуми монтираха серийно на едни коли STI ;) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз пропуснах събора.....в гората но имам основателна причина(ИМАМ ИЗВИНИТЕЛНА БЕЛЕЖКА).......започнах с правенето на предна броня (фуния за ИНТЕРКУЛЕРА) както и финала на задната с отворите за кюнците.

скоро снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Малко новости.....

 

Адаш ... пропуснал съм да пиша .... Джантите са застанали много яко , браво ! За надписа МТМ ...по-скоро без него.

 

 

......започнах с правенето на предна броня (фуния за ИНТЕРКУЛЕРА) както и финала на задната с отворите за кюнците.

скоро снимки!

 

Айде стига ни държа в очакване  :tongue_1:  , взе напоследък много да я криеш колата , че и себе си  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда на следващата среща.....а за колата , появи се един пич даде пари и я отнесе...сега има друга за проект ...изненада...ще е...и то приятна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wacko_2:

Трябва да говоря нещо с теб, като се видим на НИМ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда на следващата среща.....а за колата , появи се един пич даде пари и я отнесе...сега има друга за проект ...изненада...ще е...и то приятна

 

Жалко .... тъкмо започваше да става интересно  :wacko_1:  , въпреки , че колата беше бая свежа и лъскава за проекта който беше замислил   :tooth:

 

Ще чакаме с нетърпение изненадата , а ако пак е свързана с Шкода ще е най-добре  :crazy:

Айде ще се видим на НИМ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествено

а до когава какво не ме искате ли? :nea:

 

Айде сега ... глупости пишем  :tongue_1:  Както написах и по-горе ,,, и ти си се покрил нещо , айде за Бонсови приехме Извинителната бележка ....  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.