Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 1 facelift Elegance 1.9TDI 110ps


Recommended Posts

Автомобилът е внесен от Швейцария през 2006г.

Произведен е през Март 2002г. Има редица подобрения по екстериор и интериор.

Двигателят е ASV - 1.9TDI 110к.с.

От както е в мен (преди 2 години) съм обслужил абсолютно целия автомобил - двигател + части по купето(амортисьори, тампони и тнт).

Имам насрещни фактури за частите, като съм вложил в нея над 3 000лв. До края на Януари 2016г. има платени ГО и пълно автокаско, ГТП до Юни 2016г.

Причината за продажбата е Octavia 2, като не бързам защото все още не съм видял нищо впечатляващо. Така че моля само за сериозни предложения.

 

 

Цена 6 900лв (за колегите от форума - 6 700лв)

тел. 089 7676 789 - Алекс

 

Снимки: http://al3xxx123.snimka.bg/automobiles/octavia.891143.36409353

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Закупих автомобил.

Октавията оставя излишна - има за смяна тампони на предните амортисьори, както и наближава интервалът за смяна на маслото, а до края на месеца има ГО и пълно автокаско.

Нова цена - 6 300лв ( 6 000лв за форума ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Изтече каското (не съм го подновявал, тъй като автомобилът е прибран в гараж), гражданската отговорност съм я подновил. Автомобилът в момента е с 4 зимни гуми Semperit, давам 4 летни Continental. 

 

6150лв възможно е договаряне, след оглед и тест

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Автомобилът е оставен за продажба в автокъща в Шумен, тъй като нямам физическа възможност да го показвам (извън града съм по цяла седмица).

Цена: 5800лв като подлежи на лек коментар - геометрията e за чистене.

Телефон: 089 7676 789.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Окончателна цена 5300лв !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Турбото е с променлива геометрия, която ВЕЧЕ съм изчистил. Автомобилът е без забележка, ако проявявате интерес 089 7676 789.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Автомобилът вече е радост за друг. Темата е за закриване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.