Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем на 1.4 16в 75 коня


RahzeL

Recommended Posts

Здравейте. Днес при паркиране колата за малко да изгасне, скед което започна да трепери все едно е без един цилиндър и като и подам газ все едно се дави и тръгва. Трима души дадоха диагноза бобина. Къде се намиря тя и лесно ли се сменя? Гледам в един сайт за части има 2 вида бобини като единия е около 70лв а другия към 200лв. Как да разбера кое от двете е за мен. Също така ми казаха че нямам кабели, това възможно ли е? Всяко мнение ще ми е от помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По инфото от профила ти предполагам че кода на мотора е BBY или BKY което значи че си с 4 бобини, т.е. по евтиния вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип смяната на бобината не трудна,но първо трябва да установиш коя е,моят съвет е да си вземеш оригинална от еура тек,малко по-скъпа е,но може да си спестиш много ядове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.