Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Крушки октавия 2


superba

Recommended Posts

Привет, какви са размерите и моделите на всички крушки по светлините на ок2 преди фейса. Искам да отида и да си купя резерви, за да си направя пълен резервен комплект.

 

На късите май са Н7 примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къси: H7 - 55w;

Дълги: H1 - 55w;

Мигачи: PY21W - BAU15S цокъл /по-различни са от BA15S - в разположението на пъпките е разликата/;

Габарит: w5w - 5w;

Фарове за мъгла: H8 - 55w;

 

Ами то това е :) Отзад е идентично състоянието - мигачите са същите, габаритът е w5w (4 броя при фейслифта, при старата не знам колко са, но трябва да са същите)... тези за спирачката са двойни 21w/4w. За задната са P21W - BA15S цокъл - 21w със срещуположни пъпки.

 

Същото е при Фейслифт-а.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове за мъгла: H8 - 55w;

 

Същото е при Фейслифт-а.

При фейслифта фаровете за мъгла са H8 - 35W, а не 55W :exclaim:. За другите не мога да кажа със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега проверих... Наистина не са 55, а 35 вата. Грешката си е изцяло моя!!!

 

Благодаря за поправката!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за инфото!

само да добавя и за крушките в мигачите, за да го има в темата: според инфото от сайта на Осрам (линка на vvarbanov от третото мнение):

- осветлението е с ЛЕД

- мигачите са W5W 12V

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и пак, не мога да редактирам ... доста досадна функционалност на този форум  :nea:

значи объркал съм ги ... 

 

- осветлението е w5w 5W

- мигачите са LED

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви съвети за смяна на осветлението на задния номер ако има някой да пише. В понеделник карам към Велинград и оп на таблото светна индикацията за проблеми със светлините, спирам и огледах цялата кола и всичко си свети и работи но беше през деня и бях спрял на една сянка и така и не открих проблем.

Днес на тъмно вече се видя че е изгоряла една от светлините на задния номер. 

Редактирано от el_niqui
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен също ми свети само едната светлина над номера, но индикация на таблото не ми излиза

 

иначе крушките за там са: 

C5W 12V 5W SV8,5 (11x35)  
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 години по-късно...
На 17.12.2015 г. at 20:31, shaft написа:

Къси: H7 - 55w;

Дълги: H1 - 55w;

Мигачи: PY21W - BAU15S цокъл /по-различни са от BA15S - в разположението на пъпките е разликата/;

Габарит: w5w - 5w;

Фарове за мъгла: H8 - 55w;

 

Ами то това е :) Отзад е идентично състоянието - мигачите са същите, габаритът е w5w (4 броя при фейслифта, при старата не знам колко са, но трябва да са същите)... тези за спирачката са двойни 21w/4w. За задната са P21W - BA15S цокъл - 21w със срещуположни пъпки.

 

Същото е при Фейслифт-а.

 

Поздрави

Само да питам - За O2 FL същите ли са крушките? Че тия дни мисля да си направя един комплект резервни крушки "от-до" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, jorojoro написа:

Само да питам - За O2 FL същите ли са крушките? Че тия дни мисля да си направя един комплект резервни крушки "от-до" :)

Дам, писал съм, че са същите :) 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за стоповете и задните светлини за мъгла не казахте нищо? Питам като абсолютен лаик и ще ми простите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.12.2015 г. at 20:31, shaft написа:

тези за спирачката са двойни 21w/4w. За задната са P21W - BA15S цокъл - 21w със срещуположни пъпки

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.