Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ел.Фарове-Проблем


petur

Recommended Posts

Здравейте,

Имам проблем с ел.фаровете на Октавия 2002год.Ток до буксата има,но реглажа на фаровете не работи.Свалихме единият фар и го сложихме на друга Октавия с работещи ел.фарове,но и там не работи.Странното е,че след като върнахме оригиналният "работещ" фар на колата и той отказа и в момента имаме три неработещи ел.фарове.

От къде може да идва проблема и каква е гаранцията,че ако сложиме нови машинки и те няма да заминат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми работи регулирането на единия фар и проблема е в една интегралка - LM8102IN. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със същия проблем. Моторчетата са ми се предали и все се каня да купя и да ги сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един джокер таз схема се сменя лесно , но се намира трудно ... в магазина нова машинка е двайсетина лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под машинка имаш предвид цялото нещо в кутийката на фара, което го регулира, не само моторчето, така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1J0941295A пиши в гугъл и ще го видиш. Оригинално е 100 кинта, в евро07 ще е 25-30

За такава част може да се рискува от "Левчето".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич няма да се занимавам тогава с тази схема, ще си взема машинката. Благодаря за жокерите.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е от потенциометъра(плъзгача)който е в машинката в най-горно положение е изтрит и не тръгва,но не можах да намеря същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Само да питам един малко тъп въпрос тъй като не открих информация, трябва ли да се сваля фара ?

Нека ако някой има напредък и си ги е направил да каже, да знам и аз какво да правя дали да ходя директно за нови :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш фара, елементарно е :) малинката се държи на един болт. Развиваш го и я дърпаш :)

Благодаря много, а също така да питам някой кара ли с машинките от еврото, т.е. да не се наложи пак да се сменят след 2 месеца :D

И също така дали след това трябва пак да се прави реглаж на фаровете, че преди 4 дни бях в ЕТ и ми ги регулираха :D

Редактирано от powerMax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.