Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скърца предницата


stiliqngavrailov

Recommended Posts

Докато си минавах през един прекрасен легнал полицай нещо изскърца от пред. Започна да го прави почти на всеки такъв. След известни притеснения за окачването установих че май е бронята. Дали ще обърнат внимание в ЕТ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато си минавах през един прекрасен легнал полицай нещо изскърца от пред. Започна да го прави почти на всеки такъв. След известни притеснения за окачването установих че май е бронята. Дали ще обърнат внимание в ЕТ?

Така ми скърцаше Фабията миналта година зимата....и се оказа разбита предница...(мина гаранционно) а беше на 60 000+ км.И скърцаше само като минавах през легнали полицай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си запазя час съвсем скоро. Интересното е че си скърца когато тя си реши. С характер е. В софия беше много страшно и силно скърцането. Пътувах до плевен и там нямаше легнал полицай на който да се чуе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега при мен е същото дразнещо скърцане отпред и само като минавам през легнал полицай помислих ще е нещо по окачването и мислех след празниците да ходя до ЕТ ако разбереш каква е причината моля те пиши благодаря предварително и весели празници:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да ходя в ЕТ, но е непостоянно. Скърца когато тя си реши. Последната седмица е тиха като нова . Колега, мисля че е от бронята. Ако са тампони ще скърца като натискам предницата надолу, а дори и при много леко натискане на бронята на вътре към купето се чуваше скърцане, даже и от натиск на решетката го чувах.

Весели празници на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така ще скърца всяка шкода, нали уж се води качествен сглобка близо до Фау ве.Отивай се разправяй с тея мишоци.Качвай някой приемчик и го разкарвай докато неизтрака.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и тампони на стабилизиращата щанга да сложиш рано или късно ще се разскърцат пак !!! Аз намазах тампоните с морска грес и дразнещото скърцане спря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм и друг път по темата за скърцането. Когато е студено гумени тампони и т.п. издават скърцащ звук при допира им с метал. Пръскам със силиконов спрей обилно по всичко което е гумено по окачването и цяла зима няма проблеми с дразнещи звуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и тампони на стабилизиращата щанга да сложиш рано или късно ще се разскърцат пак !!! Аз намазах тампоните с морска грес и дразнещото скърцане спря !

Това е решението според мен. Може и медна грес. Тампоните които купих от Еуратек така ги третирах.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

В крайна сметка, отидох в ЕТ и приемчика каза, че са сменили тампони на стабилизираща щанга.

Докато я карам сега е тихичка като нова :-D

Благодаря на всички за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

здравей колега от известно време и моята взе да скърца отпред от ляво на спящи полицаи и особено като е малко по студено сутрин имам час за еуротек да видят какво и е въпроса ми е колко ти излезе ремонта благодаря предварително:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.