Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Диск за навигация Columbus


Pepkata123

Recommended Posts

Здравейте, 

Някой ползвал ли е пиратските дискове за навигация Columbus, които се продават по 20-30лв. и възможно ли е да възникне някакъв бъг в системата, че нещо не ми се дават 550лв за оригинален.

 

п.с. не знам дали това е правилното място за питането ми, моля да ме извините, ако бъркам темата. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За системата няма никакъв проблем,но по добре плати на някой който го е правил,защото копуваш диска тръгва да се зарежда стига до 90 процента и до там.Понеже оптиката на устройството е износена или замарсена.А относно оригиналната даваш 550 лв.дават ти диска и пак няма гаранция , че ще се зареди.Има вече 13 версия на картите самнявам се ,че Еуратек предлагат по-старата версия.Виж дискусията в VW форума : http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=12&t=286789&start=435

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдържанието на диска е каквото трябва няма какво да стане на системата. В най-лошия случай да не тръгне. мисля,че имам стара версия, от диск който сам съм си правил свалян от руски торенти (първата, която излезе за бг с карти от бмв, някъде 2010 май беше). Ползвана е 2 год на колумбус на ок2 фл без никакви драми. Мога да я потърся и да я шерна, ако искаш. Ти само трябва да си изпечеш диска.

Сигурно по торентите вече има и по-нова версия.

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя... желателно е даже сам да си направиш диска, защото за да не товариш оптиката трябва да го печеш качествено, т.е. да ползваш качествена медия, хубава писачка която да може да пече бавно и прави хубави пътечки. При дисковете за 20 лв нямаш гаранции, а кофти записа ще кара оптиката да пече и амортизира по-бързо. Това важи за всякакви дискове с музика и тн. ВАГ медиите дават грижи точно с оптиките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната версия на картите е V13, тъкмо я свалих, до края на седмицата ще гледам да ъпдейтна при мен и ще дам обратна връзка какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.