Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво има под мокета?


fennko

Recommended Posts

Здр. какво има под мокета при шофьорската седалка (под стелката),защото като слизах онзи ден нещо изпука (все едно се счупи) и пода леко потъна.Известно ми е,че комфорт модула е на друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е изпукал пластмасовия въздуховод на климатизацията... Който по принцип е многосекционен и може просто да се е разкачил... За най елементарен тест пускаш вентилатор на макс да духа в краката и слагаш ръка на изхода дълбооко в краката на задните пасажерски места... Ако нещо не е наред ще усетиш разлика и то отчетливо доловима... Ако не е това... Бахмааа двоен под? Ма той 2-я слой е от вън... В случай, че има де... Не всички имат... ако не са шахтите направо и накриво се предавам без бой... И съм много любопитен какво ще се окаже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това пропадане е горе долу между педала на газта и спирачката,и много ме хвана яд,че все изкача нещо когато човек няма време.Въздуховода не минава ли до конзолата със скоростният лост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми дааа батее виж си какви координати си дал за първи оглед... Под шофьорската седалка... Там ли са ти педалите... Конзолата със скоростите са нарича още като Средна конзола/под-централна конзола ма как и да е... На втори оглед ми сочиш шахтата на кормилната-лостова система по-точно ако не се лъжа през нея минава средното кормилно каре... А това което ти е изпукало е най-вероятно пластмасовия нит-щифт на мокета... Не ми се вярва да си избушил капака на шахтата оти той е баси у металната плоча и би трябвало... Пак казвам би трябвало да е хваната за файъруола порседствомо 4 или 5 болта и шпилки... не знам нещо друго да минава от там което да е толкова критично, но дори да е... То тогава е от критично-критичните компоненти и веднага би трябвало да си проличи и/или усети някаква разлика в цялостното представяне на O :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич ,написъл съм "при шофьорската седалка (под стелката)" ,не "... Под шофьорската седалка...". Точно местоположение бих го определил така - горе долу в центъра на стелката пред шофьорската седалка ( пресечна точка на вертикала надолу от волана и хоризонтала между педалите за газ и спирачка).

 

Може и да си прав за подовият въздуховод към задните седалки,защото трябва да е отделен от този който минава покрай конзолата със скоростния лост,където минава въздуховода за централният вентилационен отвор за задните пътници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.