Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с отварянето на багажника на О2


Doychin

Recommended Posts

Здравейте, 

 

имам следния проблем на О2 хечбек 2008 г.

 

При отключване на колата с дистанционното вратите се отключват, но багажникът не.

 

При натискане на бутона за отварянето на багажника се чува лек шум от механизъм, но въпреки това багажникът си остава заключен и не може да се отвори.

 

Погледнах в книжката към автомобила и видях алтернативата за отваряне - механично отвътре след сваляне на задните седалки. Така или иначе това не може да се практикува постоянно.

 

Въпросът е, че на пръв поглед всичко е наред с централното отключване (дистанционното работи, не са му паднали батериите или нещо друго), но въпреки това сякаш отключването не действа за багажника.

 

Ако някой може да сподели съвет или опит да се е справял с подобен проблем ще съм благодарен.

 

Ще ми е полезно ако някой ми препоръча и надежден сервиз, ако се окаже, че няма лесно решение.

 

Благодаря предварително за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

днес и при мен стана така.като натисна багажника се чува че ел.мотора върти ,но не се отваря.Помагай те,моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

установих проблема,счупена машинката за отваряне.Скъсана е оста която избутва палеца за отваряне.Успях да я побългаря и за сега работи,но ще видим до кога.Ако някой има подобен проблем да ми пише.Ще помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да докладвам - аз имах такъв проблем, при това - докато бяхме на море (багажник пълен догоре), за щастие - до Варна, за нещастие - докато и bega4ka-та е някъде другаде.

 

Приятел в София разглоби пред мен механизма - смял съм се с глас - едно моторче изкарва една пишка, която бута едно лостче, което...... С времето беше клеясало бутаното от лостчето техническо недоразумение клеясваше. 

Малко смазване и работи. 

 

 

Здравейте, 

 

имам следния проблем на О2 хечбек 2008 г.

 

При отключване на колата с дистанционното вратите се отключват, но багажникът не.

 

При натискане на бутона за отварянето на багажника се чува лек шум от механизъм, но въпреки това багажникът си остава заключен и не може да се отвори.

 

Погледнах в книжката към автомобила и видях алтернативата за отваряне - механично отвътре след сваляне на задните седалки. Така или иначе това не може да се практикува постоянно.

 

Въпросът е, че на пръв поглед всичко е наред с централното отключване (дистанционното работи, не са му паднали батериите или нещо друго), но въпреки това сякаш отключването не действа за багажника.

 

Ако някой може да сподели съвет или опит да се е справял с подобен проблем ще съм благодарен.

 

Ще ми е полезно ако някой ми препоръча и надежден сервиз, ако се окаже, че няма лесно решение.

 

Благодаря предварително за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.