Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с чистачки


hebros2

Recommended Posts

Здравейте колеги,от няколко дни имам някаква повреда с управлението на чистачките-постоянно са включени предните, дори при изключено положение на лостчето.Когато включа задната,спират.Сега карам,с изваден бушон на задната,за да ползвам предните,все пак са по-важни ,като не ми трябват,положението на лостчето е на задна чистачка.Свалих моторчето на чистачките,почистих клемите,напръсках с контактен ел.спрей клемите и около лостчето за управление,не се оправи.Ако някой е имал подобен проблем,моля да помогне.Колата е Октавиа 1 фейслифт 2002г. 1.6 бенз.ако има значчение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че съм експерт или нещо... Ама щом ти работят чистачките моторчето не е проблем... Трябва според мен не с контактен спрей, мързеливата, а да разглобиш лостчетата и механизъмъ и да се позабавляваш малко... Кой знае, може да научиш нещо ново като технология, начин за прилагане на няква идея някъде ама това е помеждо другото докато почистваш клеми, писти механицми... Ако трябва подменяш някой друг дрошен компонент при случай, че има и има начин да се отремонтира и т.н. УРЕДЪБЪТЪ на лостовия механизъм на волана... Ако направиш всичко технически грамотно, може и мигачите да почнат да работят... Знае ли човек :)

 

 

P.S. Успех в сервизната и да напомня, че винаги може да ползваш опция №2-Нов лостов механизъм... Но аз лично бих го ползвал като резервна опция... Първо ще се позабавлявам да науча кое как защо и кога се е счупило... Като финален продукт получавам функциониращи лостчета + бонус: Повече никога да не ми се случва този инцидент... Не само на сегашната но и на всяка следваща кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.