Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светлина в багажника


Radio Cony

Recommended Posts

Имам проблем с светлината във багажника на Шкода Фабия лампичката е чисто нова , но при измерване с мултицет на куплунга напрежението е едва 1,5 волта и за това ви моля за помощ как да си го отремонтирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма каква е тая Фабианка с плафон в багажника бре... Уааа... Според мен създателя на туй нещо тряаа знай най-добре... Forman-e аххх тиии машино... Прав си няма микросуйч на 5-та врата и е по-добре, че няма... :) До този технологичен извод достигнах, докато си разработвах плафон за в кората на багажника... Слагат лед-мед... И като изгорат лед-овете 10-на пъти к'во правим ? Уепи-Пуеуепяй... Я си баби тури плафона с крушката да ти е спокойно :P Михихи...

 

P.S. Колега Кони, Информацията която си споделил съвкупно със запитването е оскъдна... И това ще е направо Understatement... По принцип има много разбиращи във форума, които ще те помогнат... Но с толкова инфо даже и шефа горе ще се опули и ще почне да се почесва по главътъ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде да го намеря това ключе във бравата дай те схема някаква или снимса че тук съм бос във тази работа но иначе прегледах кабелите под кората отзад не са наранени или прекъснати и дали може да се шунтира това ключе някакси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.