Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Щора за багажкик и патерица


pasator

Recommended Posts

Купувам щора за багажник за Октавия 1 комби и резервна гума патерица

Оферти приемам на ЛС или тел. 0899515091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да така е  софия за патерица ми искаха от 70-80лв та си я поръчах от пловдив за 26лв с доставката.

Дай някакви координати откъде мога да взема такава патерица за 26 лева,че може и за малко отгоре дори колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебнеш обявите и отправяш запитване.

Моята я взех за 35лв,верно че от Голф 3.

Но 100лв за патерица....

Наскоро продадох 4 зимни Мишелин с ДОТ 2012 за 100лв.

Има и за 160-180лв.

Разни хора,разни обяви,различни цени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебнеш обявите и отправяш запитване.

Моята я взех за 35лв,верно че от Голф 3.

Но 100лв за патерица....

Наскоро продадох 4 зимни Мишелин с ДОТ 2012 за 100лв.

Има и за 160-180лв.

Разни хора,разни обяви,различни цени...

Няма значение за Голф ли е,за Пасат ли е или е за Октавия.Може и 14 цола да е.А зимните ми гуми са чисто нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение за Голф ли е,за Пасат ли е или е за Октавия.Може и 14 цола да е.А зимните ми гуми са чисто нови

14 цола ще дойде ниска според мен.

Тя и моята също ще е ниска,нищо че е 15-ка.

Тия от Голф 4 са 18 цолови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е от голф3 gti ама мисля че е 14 цола.просто дебнах в олх тези разфасованите за части и изпадат но заминават като топъл хляб .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От голф 3 гти потерицата е 15 цола ако е със спирачки 280 и 16 цола ако е със спирачки 288. Пиша го да знаят търсещите какво се предлага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години като търсих щора - е ЕТ ми обявиха 264лв., сега нямам представа. По моргите нямаше - сега гледам има бая комбита-може нещо да има. Сигурен вариант : http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=skoda+octavia+mk1+estate+rear+blind&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=skoda+octavia+mk1+estate+rear+shelf&_sacat=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.