Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова О3 цвят


iturtev

Recommended Posts

а ти Иво, мислиш ли, че ако колегата питаше за РС, щях да му кажа да вземе кафява?

и все липове, джанти и т.н. тунинги са ви в главата. Човека ще си кара съвсем стандартна Октавия.

Само за РС ли е този цвят? иначе измежду 3те - синъото, кафявото ми е малко тежко, не че е лошо, червеното ми е за спортни коли!

 

Иначе, да, обичам, не че е разумно, дребните доработки отвън!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против всеки да си прави какъвто иска тунинг на колата. Не е това въпроса. Но темата както обикновено се отклонява от същността си. Да. Освен това са предоставени за коментар 3/три/ цвята.

 

Не знам дали е само за РС. Но дори и да се предлага, по мое мнение не върви за неРС Октавия. Изобщо не го виждам този цвят с хром пакет. Защото /за тези, които не са прочели/ колегата ще си поръчва хром пакет.

Ако говорим за синьо, на мен ми харесва онова светлото, като на Павката /пуф-паф/

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, готино е кафявото, но за сега сме се спрели на рейс-а и най-вероятно ще е такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за дължително на жена си да вземеш рейс блу лак за нокти като вземете колата. Че маникюрът да е в тон! Хехех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за дължително на жена си да вземеш рейс блу лак за нокти като вземете колата. Че маникюрът да е в тон! Хехех

Хахаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашата е капучино. Вече не мога да я гледам. Вземи си синя, а не такава боза.

:D  :D  :D Имаме я същата, но няма друг цвят, който да е по практичен и непретенциозен към праха в БГ-то.

 Имал съм коли с тъмни наситени цветове, но веднага след мивката познай...... Като недостатък на "капучиното" като цвят е че си личи много когато леко някой с черна пластмасова броня ти одере калника :angry: ,констатация от днеска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за РС ли е този цвят?

Това е ексклузивен vRS цвят, не се предлага при останалите варианти на O3. joro-120L e много прав - стои добре само на по-агресивната муцуна на vRS и единствено с black пакет.:)

 

Вариантите за цвят при колегата са интересни, защото поне аз свързвам кафявото с L&K (и нищо друго), а синьото въпреки че го слагат на абсолютно всичко вече, за мен си остава vRS цвят и стои някак не на място при остналите модификации. Може би синьо като на PUF-PAF - много приятен цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях в съседния блок една, която е синя, но не рейс, а по-светлото, но не ми хареса как стои. Гледах и на Пуф Паф снимките, не мога да преценя дали е Лавата или другото. В момента мисля, че има само рейс и светло синя, а това средното Лава май не се предлага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се заговори и за "практичност" на цвета, последното нещо за мен при избор на цвят е дали ще носи мръсотия или не.

С две думи - не го считам за важно.

 

Да, готино е кафявото, но за сега сме се спрели на рейс-а и най-вероятно ще е такъв.

 

Само Левски! :banger_2:

 

лошо няма. каквото ви е на сърце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една кафява от днес (съвсем реални снимки, беше доста мръсна, а може да е само на два дена след мивка - не знам):

 

pXFCo.jpg

 

zBYiP.jpg

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допада този цвят. Ако ще вземаш синьо защо не се замислиш и за фабричния цвят и да спестиш парите, или да ги вложиш в друга екстра? На мен ми изглежда също доста приятен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото фабричния не е металик и не стои много добре. Мисля, че някъде бях мернал червен, който не е металик и беше долу горе добре, но това яркото червено не е моят цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кафявата е много красива. Някакси изглежда по-различна от другите снимки, коитот съм виждал с този цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито една снимка не може да ти даде реална представа за цвета.

Като я видиш на живо още повече ще ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам. Постоянно се оглеждам като съм навън или на терасата, в очакване да мерна някоя такава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дефицитни са. В Пловдив съм видял само една такава. Така, че може и да не дочакаш, преди поръчката. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам. Постоянно се оглеждам като съм навън или на терасата, в очакване да мерна някоя такава :)

Защо не отскочите до Варна или София и да ги разгледате наживо?

За Фабията жена ми много хареса кафявото и едно червено и като ги видя на живо се отказа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото сме с две малки деца и ни трябва повече време за организация на пътуването.

 

И така, мисля че темата е вече изчерпана. Придобихме що годе представа за цветовете, прочетохме и доста мнения, които са ни от полза. След като я капарирам, ще се похваля и за цвета и за всичко останало :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.