Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова О3 цвят


iturtev

Recommended Posts

Живот и здраве другата седмица ще капарирам, а с жената още не сме се разбрали за цвета. Има ли колеги с някои от следните цветове, които да пуснат по някоя реална снимка: Рио Червен Металик, Син Спорт Металик, Топаз Кафяв Металик? На конфигуратора според мен не изглеждат много реални, а на живо в ГО не видях кола с някой от тези цветове. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето реални снимки на спортно син металик:http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/49880-бизнес-парк-софия-обедни-срещи-в-синьо/?fromsearch=1

Според мен това е най-хубавия цвят от трите изброени.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рио червен:

maxresdefault.jpg

2014-Skoda-Octavia-Elegance-20-TDI-CR-AT

 

Topaz Brown:

aef804cs-960.jpg

topaz%202.jpg

 

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря. Тези от изложенията и аз ги намерих, но са по-напудрени и за това исках реални. Така вече придобих по-реална представа как стоят цветовете. Като капарирам ще се запиша в другата тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си кафява.  /първата снимка на Шафт е най-реална как стои цвета/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително бих взел кафявата :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много я харесвам, но жената категорично отказа този цвят. Малко се обърках, защото ми дадоха една книжка от ЕТ (брошура) и вътре цветовете са едни, а в конфигуратора са други. Така, че другата седмица я помъквам с мен и на място ще гледаме. Ще е Rosso Brunello, Race Blue или Lava Blue, зависи кое се предлага.

Да вмъкна и още един въпрос - някой да си е поръчал пакета Dynamic?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве другата седмица ще капарирам, а с жената още не сме се разбрали за цвета. Има ли колеги с някои от следните цветове, които да пуснат по някоя реална снимка: Рио Червен Металик, Син Спорт Металик, Топаз Кафяв Металик? На конфигуратора според мен не изглеждат много реални, а на живо в ГО не видях кола с някой от тези цветове.

 

Кафява колега :)

В ЕТ нямат ли ти налични цветовете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кафява колега :)

В ЕТ нямат ли ти налични цветовете?

Имат ги на едни малки мострички, но аз не мога да си я представя по този начин (въображението ми е ограничено, за това взимам жената с мен :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена ти ли дава парите?

Тя може и да не ги дава, ама ако всеки път му напомня, че е трябвало да вземе другия цвят, ще стане мазало :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много я харесвам, но жената категорично отказа този цвят. Малко се обърках, защото ми дадоха една книжка от ЕТ (брошура) и вътре цветовете са едни, а в конфигуратора са други. Така, че другата седмица я помъквам с мен и на място ще гледаме. Ще е Rosso Brunello, Race Blue или Lava Blue, зависи кое се предлага.

Да вмъкна и още един въпрос - някой да си е поръчал пакета Dynamic?

Относно турското синьо, пардон спортното синьо - много отваря колата, НО не носи на мръсотия. Малко прах да падне само и изглежда като някаква кола изровена от изоставен хангар. С кафявото този проблем няма да го имаш, но лично на мене много ми ла*нее при по-слаба светлина когато цветът изглежда адски наситен. Мое мнение, с което не ангажирам никого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегашната ми кола е сив металик и съм съгласен, че много носи на мърсотия, случвало се е месеци наред да не я мия и почти да не и личи :)

 

Но... беше време за промяна, затова си поръчах спортно син металик, явно ще се налага често да посещавам автомивката, но пък това е цвета, който ми хареса най-много. Последно време като гледам снимки, бялата също много ми харесва и много добре се комбинира с черен пакет (релси, огледала, т.н.)

 

Може да погледнеш темата в briskoda, има изобилие от снимки - http://www.briskoda.net/forums/topic/296662-post-your-mk3-octavia-photos/

 

Ако всичко е по график, около коледа трябва да пристигне моята и след нова година мога да дам снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модификацията ще е 1.4 ТСИ Едишън + някои допълнителни екстри.

Това, ако не бъркам би трябвало да е Steel Grey. И аз отначало за него се хванах, но очаквах да е по-тъмен, т.е. по-графитен. Такъв светъл не ми допада особено. Май ще е Рейс Блу, но ще се решава окончателно на място :)

Благодаря не всички, които се отзоваха. Ще пиша като я поръчам. Кофтито е, че ще падне чакане, понеже са спрели да поръчвам Едишъни и всичко поръчано е Style, но да се надявам, че ще дойде преди крайния срок :)

 

Решил и разни аксесоари да поръчам, единия от които е предпазната лайсна на багажника (алуминиева може би, понеже колата ще е с хром пакет и хромирани прагове). Вярно, че ще е лифтбек, а не комби, но ми се иска да имам. Видях обаче, че имат и някакво предпазно фолио, което пак там се слага. Но от снимката не ми стана много ясно. Имате ли представа дали върши някаква работа или няма смисъл от него?

 

ПП. Май заглавието на темата трябва да се промени вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че везните клонят към турско синьо, но да си кажа мнението за кафявото.

Наистина по мостри трудно се избира цвят. Аз също не бих избрал. Съвсем друго е като се види на автомобила.

Кафява Шкода съм виждал на живо. Цвета е много интелигентен, точен и балансиран и не клони към ла-няно, ако това те притеснява.

Точно ШОКОЛАДОВО кафяво е. Бонбонче! В същото време придава тежест и лукс на автомобила. Много мааазно стои. И с хром пакета - уникално!

.... и да пишеш, като изберете цвят. За чакането е ясно. Успех. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас точно жената избра кафявото, иначе се колебаехме и за капучино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже на казваш какво ще е модификацията, но ако е VRS за мен това е цвета

big-3389600da9.jpg?v=6

И за мен това е цвета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че кафявото е уникален цвят, но колата с него ми изглежда пенсионерска. Ако сте млади хора и държите колата да изпъква, цвета трябва да е син или бял. Белият пък носи на много допълнителни цветови допълниня, относно джанти, липове, огледала и т.н. Успех в избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен това е цвета!

 

а ти Иво, мислиш ли, че ако колегата питаше за РС, щях да му кажа да вземе кафява?

и все липове, джанти и т.н. тунинги са ви в главата. Човека ще си кара съвсем стандартна Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.