Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

трудно палене на шкода суперб 1,9 131кс AWX


ниив

Recommended Posts

Здравейте , имам проблем с паленето на шкода суперб, проблемът е сутрин или след престой около 4-5 часа. Колата препалва и изгасва, при втори или трети опит пали. Може ли някой да ми каже какъв е проблема? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега може да са дюзи трябва да се закачи на диагностика докато е студена и да се види дали дюзите правят налягане .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених гумички на дюзи, помпата в резервоара има налягане 0.5 бара. Измерих и тандем помпата , стрелката на монометъра имаше отсек от 0 да 8 бара .Какаво означава това незнам. Казаха ми че може и да е реле което се намирало под волана № 109. Някой знае ли какво е то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

огледай тандем помпата за течове на нафта не съм сигурен но май тандем помпата трябва да дава отрицателни стойности примерно -0,5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня много точно, но мисля че тандем помпата трябва да държи мин. 3.5 бара при натоварване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма течове на тандем помпата, но колкото се застудява паленето става все по трудно. Лошото е че понякога пали като само се изтърсва , но не гасне. Вече не знам към какво и към кого  да се насоча, за да разбера какъв е проблема 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.