Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пребоядисване на Октавиа 1 комби- размисли


setfan

Recommended Posts

Иска ми се да пребоядисам цялата кола в малко по-тъмен нюанс на сивото и да е матирана. Колко ли ще струва и дали трябва да се сменя талона? Сега пише светло сив металик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за талона може да се разминеш със смяна.

за пребоядисването е въпрос на договорка между теб и бояджията. Никъде няма точно фиксирана цена. Подготви се от с едни 800лв нагоре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време около 1000 лв. +- са ме офертирали за сив металик. За матовата боя сигурно ще е повече, като нещо по-специално.

Пластифицирането е интересно, но за джанти бих го пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, не бях видял линка. Значи готиното е,че мога да взема 1 флакон само за пробата и после да го махна. При мен проблемът е,че за 1 седмица 3 пъти ми забърсват колата на паркинга. Излизам сутрин и гледам, някой се учил да паркира и неуспял в мойта кола. Ако ще правя пласти дип, трябва основата да е идеална, да се изгладят всички неравности...

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно това безцветното как ще стой дали ще запълва драскотини и за изпечен лак на тавана примерно , колко ли е трайно?. Някой ако е пробвал нешо подобно да сподели какво се получава със снимка ако е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.