Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с осветлението на таблото


bendjizaks

Recommended Posts

октавиа 1- имам проблем с осветлението по таблото, по специално - по маркировката за парното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, ако правилно разбирам написаното от теб, би трябвало да си с климатик (а не климатроник) и не ти светят "врътките". Ако е така, сваляй (с дърпане) средната смело, зад нея се крие крушката (безцокълна), която явно е изгоряла при теб ;) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, ако правилно разбирам написаното от теб, би трябвало да си с климатик (а не климатроник) и не ти светят "врътките". Ако е така, сваляй (с дърпане) средната смело, зад нея се крие крушката (безцокълна), която явно е изгоряла при теб ;) Успех!

благодаря колега, ще пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Извинявам се на колегата, че му използвам темата, но и моят въпрос в свързан с осветлението. Каква е крушката за осветлението на пепелника?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегата, че му използвам темата, но и моят въпрос в свързан с осветлението. Каква е крушката за осветлението на пепелника?

Една много гадна.

И нова струва 13лв.

Виж по моргите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega i na men nemi sveti kilmetraja smenix klucha za farovete  sveti edin den i pak ne sveti kakvo moje da e

Малко трудно ти разбрах въпроса,но както и да е.

Какъв ключ сложи?

Защото аз си купих един от АлиЕкспрес,който не палеше таблото.Всички други функции ги изпълняваше,къси,дълги,мъгла,но таблото не светваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За крушката на пепелника.

T5 1,2W ( ако има избор с по-дълги подвити жички).

Изваждате оригиналната от цокъла, изправяйки жичките.

На новата изправяте внимателно жичките и ги прокарвате през дупчиците на оригиналните.

И ги огъвате както са били оригиналните, след като сте наместили добре крушката в цокъла.

На мен това ми свърши работа с крушки от Бау Хауз, доколкото си спомням

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

На мен (Октавиа 2, преди фейслифта) спря да ми светки копчето за вкл. и изкл. на климатроника.

То може ли да се дръпе "по-силно" и да си я сменя, ако е крушка, че като е вечер и ми се иска да свети.

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.