Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моторчето за стъклото на шофьорската врата си прави каквото иска


JORDITO

Recommended Posts

Здравйте, имам странно поведение на моторчето на стъклото отпред. Първоначално като го вдигах на автоматичен режим и се качваше догоре и след това слиза веднага до долу, сякаш среща препятствие при вдигането. След известно време, пък съвсем отказа автоматичния режим и сега само със задържане на бутона се вдига. За отваряне пак не работи. Имал ли е някой подобен проблем с 1.6TDI? Записах час в ЕТ и предполагам, ще го оправят, но ако има някакъв проблем с тия моторчета, се чудя колко време ще изкара другото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случи подобно нещо, в ЕТ само обучиха стъклото беше се загубило настройката. Работа за няма и две минути.

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна,ако го има описано и се оправи, няма за какво да вися два часа в ЕТ.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.