Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Колко последно е цената на дизела във Варна?

mishoo

Recommended Posts

Здравейте колеги...Днес напълних резервоар на лукойла на магистралата на 1.81 и като сложиш отстъпката става около 1.77 някъде... Тази вечер имало обявени цени на 1.65 някъде из града вярно ли е?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 117
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

• mishoo

19

• b3lq7a

17

• stefan l

8

• superba

7

Най-много писали в темата

Понеже питаш за дизела.... http://fuelo.net/cheap/where?lang=bg&order=cheap&fuel_type=diesel&brand=all&province=all&city=all&limit=10

Иначе съседа днес се похвали, че се пристрашил и заредил от ВМ Петролиум. Каза, че по-добра нафта към момента във Варна няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами BMW петица кара и много си я гледа. Съседи сме по гараж и преди една седмица се кълнеше, че от там няма да зареди никога. Престрашил се и пробвал. Не правя реклама. Аз си карам бензинче. Просто днес се похвали, че се променил коренно вървежа на колата. Иначе Лук Ойл и ОМВ продават по евтино в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам приятел, който работи във военния кораборемонтен завод и е дал в тяхната лаборатория за изследване нафтата на Марешки. От там са му казали , че по показатели дизела отговаря на Лукойл :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. . . Аз си карам бензинче. . .

Мите, пращам ти три туби по пощата - да ми ги заредиш от евтиния безнин и да ми ги върнеш обратно в Пловдив ;).

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам приятел, който работи във военния кораборемонтен завод и е дал в тяхната лаборатория за изследване нафтата на Марешки. От там са му казали , че по показатели дизела отговаря на Лукойл :)

Ами логично е да отговоря. Нали се сещаш, че им пращат сигурно по 10 проверки на ден, конкуренция от големите вериги в момента газ пикае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие се шегувате ама това си е сериозно намаление... разликата в пари при пълен резервоар е около 30 кинта... това бие даже лотарията на нашта бензиностанция (със секса и мадамите)... а тя си беше много вървежна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сериозно предлагам, варналии да спрем да дразним колегите от страната. Разликата в цените наистина стана сериозна и е причина да се замислим, наистина колко струват горивата и колко печелят производители и дистрибутори. Истината е, че дори във Варна при толкова бензиностанции, такива цени има само на три и там са опашки. Под 1.80лв за дизел и 95 продават само две ОМВ-та и един Лук Ойл. Така, че не е кой знае какъв келепира. По-важно е не варналии да зареждат евтино, а всички да зареждат на около 1.90-1.95лв което явно е савсем реалистична цена към момента.

пп За който иска пълня туби и пращам. Илко е първи ;)

Редактирано от fhman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво дразнене - ние направо си завиждаме :)

Да сте определели цените само за Варна - разбирам да се дразним - ма нито зависи от вас, нито ние можем нещо да направим.

Всъщност до някаква степен хората го правят - зареждат на евтиното и принуждават "коректните и не картелни" бензиностанции да влязат в пазарни отношения.

Макар,че в момента ми се струв , че се опитват да го борят на почивки Марешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мен малко ме е страх, какво би станало ако в София горивото падне толкова. В момента е ад по улиците, а реват, че е скъпо... Ако им стане и евтино...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа

Е какво дразнене - ние направо си завиждаме :)

Абе да ви кажа тогаз конкуренция на варненските бензиностанции :tell_me:  Значи за да не правя реклама...Става дума за малка верига бензиностанции... Цената не е нещо особено примерно нафтата е около 2 лв.. Обаче..Като заредиш над 50 кинта момчето те пуска в една лотария където (може) да спечелиш ваучер за сексуслуга. 

Отначало се изсмях и помислих че се бъзикат ама мой клиент (вярвам му) ми обясни следното: долу горе на 10-15 зареждания почти сигурно печелиш...за това време оставяш между 500 и 1000 кинта на бензиностанцията оборот... за тез пари струва си да наемат момиче да зарадва някой клиент :sorry:

Твърди че момичетата не биле циганки и всичко било много културно.На моя въпрос хубу де ами ако зарежда шофьорка пак ли участва той сви рамене...Но думите му бяха: "Братле тръпката е голяма"  и не се брояло за изневяра :doubleup:

Много служебни коли зареждат там :crazy:

Редактирано от mishoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Е кай' чесно бе бате'... то с тез цени на горивата и обслужване по бензиностанциите, да не превлечете мигрантския поток към варненско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една проста сметка нафта 2лв на въпросната бензиностанция със секс услуга и както казваш трябва да оставиш 500-1000лв/250-500л.То ако зареждам на 1.71х250=427.5лв с разликата си избереш ти каквато и където услуга искаш без да се налага да чакаш томбола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една проста сметка нафта 2лв на въпросната бензиностанция със секс услуга и както казваш трябва да оставиш 500-1000лв/250-500л.То ако зареждам на 1.71х250=427.5лв с разликата си избереш ти каквато и където услуга искаш без да се налага да чакаш томбола ;)

абсолютно вярно...и аз така ги смятам...

Но има психологически момент и той е че като спестиш тия 70-100 кинта няма да тръгнеш да ги даваш за сексуслуга..

А така ти идва дюшеш отгоре и сякаш си задължен да я ползваш...

то зарад това човека каза тръпка...и няма във впредвид секса ами очакването и вероятноста..и ако имаш някакви морални задръжки те отпадат.

Очевидно начина работи съдейки по оборота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа

Абе да ви кажа тогаз конкуренция на варненските бензиностанции :tell_me:  Значи за да не правя реклама...Става дума за малка верига бензиностанции... Цената не е нещо особено примерно нафтата е около 2 лв.. Обаче..Като заредиш над 50 кинта момчето те пуска в една лотария където (може) да спечелиш ваучер за сексуслуга. 

Отначало се изсмях и помислих че се бъзикат ама мой клиент (вярвам му) ми обясни следното: долу горе на 10-15 зареждания почти сигурно печелиш...за това време оставяш между 500 и 1000 кинта на бензиностанцията оборот... за тез пари струва си да наемат момиче да зарадва някой клиент :sorry:

Твърди че момичетата не биле циганки и всичко било много културно.На моя въпрос хубу де ами ако зарежда шофьорка пак ли участва той сви рамене...Но думите му бяха: "Братле тръпката е голяма"  и не се брояло за изневяра :doubleup:

Много служебни коли зареждат там :crazy:

Двама приятели си говорят:

-Аве Пешо,знайш ли,на кварталната бензиностанция има томбола.Дай да ходим да заредиш,че мойте и двете коли са до горе и се чудя къде да ходя да карам,че пак да заредя....

-Че каква е тази томбола бе?

-Ами като заредиш за 50 лв.,може да спечелиш секс услуга.

-Ари ве,и как става?

-Ами зарешдаш за 50 лв и отиваш на касата.Бензинджията си намисля едно число от 1 до 10 и ти ако го познаеш,печелиш.

-Хммм...,абе нещо ме съмнява малко тая работа....

-Няма измама бе,жената тази седмица три пъти печели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера заредих на Еко-то на изхода на Варна, дизел на 1,81 лв. В София е  2,09  :sorry:

И си мисля ей така, къде са сега агенциите за защита на потребителя, разни там картелни и др. регулатори да кажат, защо от един месец във Варна може да е 30 ст. по-евтино горивото от цялата страна? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картелно споразумение много трудно се доказва и в крайна сметка последна дума има съдът.

Ако му е успешен бизнесът на Марешки, нищо не му пречи да направи и други бензиностанции - 5, 10, 100....Днес във Варна, утре и в други градове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набутал си се.1.71 е цената на вс.в района на Младост и Метро

Може и да не е.Ако е взел допълнително ваучерче на няква услуга и не се обажда естетвено :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко българска народопсихология - Марешки пуска евтино гориво - всички са там, навсякъде се тръби, че бат Веско е голяма работа, сечено на картелите и т. н. ОМВ сваля цената под тази на Марешки - задръстване на булеварда пред въпросното ОМВ, бат Веско вече не е чак такъв пич, все пак трябва да си гоним далаверката и ние...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане още по голям пич ако я намали под 1.71 да им играе на пук, ние на тва разчитаме още да свали мисля че 1.50 би било добре дори и за кратко само да им покаже че може . Ама не сваля , но и така е добре клиенти ще има и за него и за другите.пък видиш ли и цените начерно в града да паднат още повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А всички ние в другите градове, до кога и защо зареждаме на 2,09 ???? Горивта идват от различни места ли? Къде е държавата и разните там регулатори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.