Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гърми маркуч на турбото


kirokuro

Recommended Posts

Здравейте колеги,днес почистих дросела без да го адаптирам, след това и докато се прибера до нас 3 пъти ми гръмна маркуча, който влиза в дросела и това е при ускорение на 3-та към 3000-4000 оборота...Колата има някакъв blow off, не заводски не съм го слагал аз, но до сега нямаше никакви проблеми.Мотора е 1.8т agu 

Редактирано от Pepino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега заинтригува ме с този дросел, и потърсих из нета. За адаптацията казват, че става сама след известно време каране. Може и с VCDS. Маркуча как така гърми, ако е от скобата я затегни малко повече. Блоу-офа сработва ли? Дори и при малко форсиране трябва да се вижда или чува как сработва...

А дросела много ли беше замърсен? След почистването има ли някаква промяна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема с маркуча го отстраних взех си усилена скоба и се оправи.а за дросела малко играят оборотите и за това се чудех дали трябва да се адаптира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята покрай ремонта стоя три дни с разкачен акумулатор.

Мислех,че ще има нужда от адаптация,но я покарах 100-ина км и всичко беше ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.