Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Ево" Сервиз


ArmyDoc

Recommended Posts

Значи, като нов собственик на Шкодилак трябваше да мина през задължителните смяна на всички консумативи - препоръчаха ми този сервиз и с право. Адски компетентно и бързо обслужване, добро отношение към клиента, особено като се има предвид, че аз зяпах, защото ми беше интересно, а не съм особен специалист в автомобилите. Отидох с един списък неща, които съм забелязал, че има проблем и всичко след това ми беше казано какво са направили, дали са го направили, ако не са - защо не са и т.н. Като за първи сблъсък с механици - останах много приятно изненадан. Не мога да преценя дали вземат скъпо или не, но предвид, че нямам много разнообразен опит. Отидете и преценете, но мисля, че няма да сбъркате ако се доверите на майсторите в този сервиз.

Намира се на бул. "Бл. Вазов", до улица 571ва, Евелин е човекът, който се занимава с моя автомобил и определено му отдели нужното внимание. 

 

 

Поздрави

Редактирано от ArmyDoc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.