Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Доверен сервиз на Армеец за избор по каско


edisonov

Recommended Posts

Здравейте колеги

Тази вечер за мое нещастие едно куче реши да пресича неправилно и ми направи голяма поразия.Видимо няма поражения но отдолу положението не е розово. От удара се начупиха кората, под калника, халогена и казанчето за чистачките. От счупените парчета се скъса ремък на алтернатора. Дано да е само ремък и да няма друго. Отделна гредата на която се държи радиатора е поддала и радиатора се е спукал и сълзи. Също така са се покриви ли някакви тръби на климатика. Видимо друго няма.

Проблемът ми е че незнам кой доверен сервиз да избера. Няма да има тенекеджийски и бояджийски работи а само подмяна на счупени части.

 

Ако можете да помогнете ще съм благодарен

 

П.П карах без алтернатор и със сълзящ радиатор около 60 км (с малко дете съм и по нощите извън града не посмях да спра). Утре ще ми сложат ремък но радиатор нямам и се чудя дали ще успея да се прибера до София - на 250 км съм от там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да питам Еуратек вариант ли в такива случаи тъй като няма да се боядисва и изчуква?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея как е. Най вероятно не е оцеляло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 250км от София има доста по-големи градове със сервизи - защо отидеш там да сменят радиатора? Армеец ще ти кажат в кой град къде да отидеш. Няма ли да платят и ремонт в ЕТ? Бих те посъветвал ако имаш възможност да сложиш акумулатора на токоизправител и да го заредиш, защото 60км без да се зарежда е много и има голяма вероятност да е разреден почти докрай. Серво на волана имаше ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Серво имаше.Акумулатора го зареждах цяла нощ и е уж ок. Днес сложих ремък и за сега е ок. Питах познат в ЕТ и според него там пращат коли до 3 години а моята е на почти 7. А радиатора няма как само той да си сме тъй като е крива цялата платка на която държи радиатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам причина сервиз извън София да не може да се снабди с всички необходими части, за да ремонтират останалите щети. Армеец са наясно къде да те пратят във всяко населено място. Струва ми се, че ако рискуваш да прегрее двигателя ще си навлечеш по-голяма беля, а пък с дете според мен не си го и помисляй такова пътуване. Пиши къде се намираш и може някой колега от района в който си да ти препоръча сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пиши в кой град си. Имам приятел в Армеец и мога да го питам за сервиз за съответния град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пиши в кой град си. Имам приятел в Армеец и мога да го питам за сервиз за съответния град.

Благодаря за предложението, но реших да рискувам и да пътувам и вече се прибрах в София. За целия път не се наложи да долея даже антифриз. Явно пукнатината е много малка и само подмокря мястото. 

Сега остава да мина оглед и да я карам някъде за ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението, но реших да рискувам и да пътувам и вече се прибрах в София. За целия път не се наложи да долея даже антифриз. Явно пукнатината е много малка и само подмокря мястото. 

Сега остава да мина оглед и да я карам някъде за ремонт.

:banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.