Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

обхват камера от патрулка


asenasencho56

Recommended Posts

Здравейте колеги!
Преди около 2 месеца на Околовръстен път София карах малко бързичко,на около 400 метра от мен имаше патрулка пред която не видях знак,но нищо не се знае все пак може да е била с камера.Вече като наближих на 200м. патрулката карах нормално с 90км/ч според вас дали ме е заснела като на 50-60 метра от патрулката карах успоредно с друг автомобил и така и преминахме покраи нея?Ако бях заснет щях ли вече да съм получил честитка и кога мога да бъда спокоен,че няма да получа колко време трябва да мине?Чух от познат,че ако имаме притеснения може да отидем в КАТ на града дето е заснемането и може да ни кажат заснети ли сме.Това дали е вярно?
Поздрави и Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.