Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За Октавия 2 1,6 MPI базов модел


armen

Recommended Posts

Здравейте

 

Карам Октавия 1,6 МПИ базов модел без екстри само с климатик и обикновенно CD.

Започвам да събирам части за няколко ъпгрейда-ел.стъкла,музика и халогени друго не се сещам

Някакви насоки към преминаване към ел.стъкла-дали стъклоподемниците са еднакви като на тези с ръчни стъкла,машинки съм намерил окабеляване на врата и пластмаси и бутони.За ръчните огледалата смятам направо да ги сменям целите с ел. ,но незнам дали има някакъв централен модул който ги управлява.

За музиката ще слагам Sream и евентуално окабеляване за задните врати.

За халогените искам да монтирам и да ги ползвам като дневни,но незнам дали и за тях не трябва някакъв модул да ги управлява,а иначе окабеляване ще  купя от морга.

Търся и подлакътник

 

Ако някой е правил нещо от това моля да помогне

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за още една много приятна екстра - темпомат. Моята е със същия двигател и без проблеми се сдобих с нея. При мен стана само със смяната на лостчето на мигачите и настройка на компютъра, но колата имаше правилния модул за управление който ако го нямаш също се сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен като цяло ми е много удобен, но рядко се случва да стои включен повече от 5-10мин без да го пипам. След 4-5 поредни включвания се предавам и спирам да го ползвам :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ВАГ, автомобилите, автопилота е разположен ужасно неинтуитивно, грозни малки копченца и ключета.. ужасни са.. но it is what it is.. не мога без него. Колега опитай се да си го пуснеш да не ти наводняваме темата повече, купи ръчката и прекодирай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Имам същия автомобил и съм му слагал много доп. неща. Моята по принцип е Амбиенте, а не Класик.

В тази връзка преди да започнеш с всички тези хубави неща предлагам ти (ако вече не си го направил) провери по рамата кое можеш и не можеш да свържеш към компютъра или по-точно модулите.

Може да се окаже, че за всички ел. неща, които искаш да правиш ще ти трябват нови модули (намират се под волана, над краката).

 

За пример: ако искаш да си сложиш темпомат дали е въпрос само до смяна на "ръчката" и обучението или трябва да теглиш нови кабели до моторния отсек ?

 

За пример: слагайки халогени трябва да смениш и ключа за фаровете, дотук ОК, ама компютъра ще ги разпознае ли? По принцип засича почти всичко.

 

Успех с реализацията. Няма невъзможни неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.