Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна защитна кора под купето


mag_kiril

Recommended Posts

Здравейте,

Вчера пропаднх при маневра в голяма дупка със задната гума при недобро оглеждане от моя страна и като резултат задницата тупна на заният мост около лявата пружина на асфалта, като колелото остана във въздуха. Напред излезе спокойно без драма. Не е сериозно, но задна лява кора, която покрива отдолу носача се перфорира малко, където свършва гредата и започва вилката на колелото с пружината, стои като скъсана с два напречни сряза около 10см. Немисля че има други щети, към кората на резервоара не се забелязват надрасквание.

Някой да има идея от къде може да си поръчам такава кора каквато съм одрал и евентуално парт номер? Предполагам е на пластмасови/метални винтове и сам бих могъл да я смена без затруднения. В интернет успях да открия само, че ще трябва да се търси в автодата, но аз нямам достъп и не съм запознат. Прочетох в интернет и че с голяма вероятност са идентичи с Ауди А4 и модел Сеат.

Колата ми е О3, 1.6д 2014, комби

Благодаря,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самата кора трябва да има номер - свали я и провери. А поръчка - най-лесно в Еуратек.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oх, не ми се приказва за Каско. Колата има "супер каско", но е с чуждестранна регистрация. Не се покриват щети под 500Евро а всички от горе е за сметка на увеличаване на цената на кското за следващата година. А, и застраховката се прави на шофьора, а не на колата. Това са го измислили капиталисти.

За мен е по-добре да си го сменя сам.

Открих парт номера, но фигурират с два различни, предполагам за комби и седан и за скаут (завършва на G).

17 5Q0501559C stone chip guard; also use:; left; 8E0 825 267; PR-1JA+1SK,; 1SL 1
17 5Q0501560C stone chip guard; also use:; right; 8E0 825 267; PR-1JA+1SK,; 1SL 1
17 5Q0501559D stone chip guard; also use:; left; 8E0 825 267; PR-1JC,UC7+; 1SK,1SL 1
17 5Q0501560D stone chip guard; also use:; right; 8E0 825 267; PR-1JC,UC7+; 1SK,1SL
цената е 15-17 Евро, но доставката е още толкова през интернет магазин.Ще потърся и на други места.
Благодаря на всички! Карайте умната.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.