Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със светлините - Octavia 2


spectrum

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

проблема ми сякаш не е много сериозен, но е ужасно изнервящ и дразнещ... постоянно на таблото ми се появява индикация за изгоряла крушка, обикновено когато тръгна да обикалям колата се оказва не някоя или някои от крушките на заден ляв стоп не светят, но всъщност не е проблема в самите крушки защото те са си здрави, следователно ги свалям, проверявам, слагам ги пак и като запаля следващият път и те понякога светват, след няколко дена ми дава, че пак имам изгоряла крушка, но този път произволно някоя друга от този стоп не свети като разбира се и тя всъщност си е здрава... и така докато се побърка човек...

 

Моля дайте идея как да реша проблема, че вече съвсем се изтормозих да сменям крушки и да ровя по стоповете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз мислех, че двете габаритни крушки, дет са на отделни кабели не ми правят проблеми, но точно тази вечер те решиха че няма да светят... по принцип и аз се бях насочил към куплунга...  :fool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали не е излязла металната част на тази платка на която са крушките от пластмасовата част. При мен се беше случило точно това и от време на време заден десен стоп липсва, покарам малко изчезва индикацията. Отварям крушката изглежда ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали не е излязла металната част на тази платка на която са крушките от пластмасовата част. При мен се беше случило точно това и от време на време заден десен стоп липсва, покарам малко изчезва индикацията. Отварям крушката изглежда ок.

 

Колега ще проверя, макар че толкова пъти вече го свалях и слагах, че се щях да съм забелязал ако има нещо такова...,  това че не знам къде да търся проблема просто ме побърква...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.