Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мнения за обявя за шкода октавиа 1.9 тди


lubomancho

Recommended Posts

Здравейте понеже съм нов във форума и се надявам да пиша в правилния раздел. Сега по темата имам намерение да стана горд собственик на шкода октавиа 1.9 тди и съм набелязал една. Надявам се че ще можете да ми кажете дали си заслужава 

 

 Тук е линк към обявата: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11442747679064148

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По описание става. Оглед на място задължително.

Проверка дали е блъскана, ако е много му здраве на продавача.

цената е добра като за модела.

 

Моята 1,9 tdi 2008 я взех за 9000 лв. 140 000 km

Редактирано от CAKA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата Шкода.За 8год.и 155000 км.не ми е създавала кои знае как проблеми.Но този теглич ме кара да бъда внимателен,защото по преки наблюдения франсетата теглят много каравани и не знам дали няма да даде отражение на съединителя.И този разход 4.3 за последните наколко стотин или хиляди км.не е реален.Гледаи,пробваи и ако е наред това е твоята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли Елеганс изпълнение и ако е така защо няма халогени?Другото което много ме съмнява за някаква интервенция по предницата е не оригиналния болт с който е хваната маската която държи радиаторите.Отделно стикерите са започнали да се отлепват и са доста поизбелели което ме кара да се съмнявам дали тази рамка/маска/ е от този автомобил или е бил заменен!Сервизната книжка уж е от Франция колата ,но е на немски -странна работа.Ясно е ,че човека който я продава е търговец ,но ми е интересно защо ще я регистрира и ще я обслужва и ще прави тези разходи сигурно заради сините очи на бъдещия купувач.Ако ходиш да я гледаш обърни внимание на тези неща и гледай да си с някой който разбира и знае къде да гледа!Успех и късмент с намирането на читав автомобил !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ги регистрират ли? Нова мода - за 2-3 бона горница? Дали е обслужена... няма да коментирам с какво, как, дали изобщо и т.н. Тази кола е ударена 100%, то си личи по снимките. Има сайтове, където си продават колите, както са си ударени - застрахователите ги продават на търг, за да избият цената, която са платили... Можеш да си купиш подобна почти малко смляна за 300-400 евро. Правиш от две една и това е резултата - печалбата е от 3 бона поне - на кола. Казвам го, защото един приятел ги пазарува точно така и с това се занимава...

 

Рамата на тази е: TMBCS21Z882057501 - не е елеганс, ами амбиенте - едно ниво над класик - допълнително оборудване има. Произведена е за Люксембург.

 

Поздрави

 

ПП: Като гледам как са й ръждясали скобите на горивния филтър, направо мога да кажа каква е отдолу. ;)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли читав сайт където мога да си проверя номера на рамата?

Интересно ми е каква информация ще ми даде за моята.

 

Лек ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търсих такъв сайт, но така и не намерих читав. Нито дават точна дата на производство, нито ти казват с какъв точно мотор е, нито с каква скоростна кутия, нито цвят на купето.

Екстрите трябва да ги проверяваш една по една от лепенката в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сайт тук показва достатъчно вярна информация относно датата на производство и още няколко неща. Тези КИЛОМЕТРИ, КОИТО ПОКАЗВА НЕ СА РЕАЛНИТЕ!!! В началото мислех, че има доза остина в километрите, защото може да черпи данни от официалните представители, обаче след два три рефреша на една и съща рама - километрите играят нагоре-надолу ;) прави си някакви сметки самичко, показва приблизителни километри спрямо годините - доближава се до истината горе-долу (с разлика от 20-30 000км), ама не ми харесва идеята. :)

 

За моята Октавия показва, че е произведена 11.2009, което наистина е така (чел съм й CoC-а (сертификат за съответствие на български) ) :) Общо взето най-пълният сайт до тук е този:

http://www.vindecoderz.com/EN/Skoda

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сайт тук показва достатъчно вярна информация относно датата на производство и още няколко неща. Тези КИЛОМЕТРИ, КОИТО ПОКАЗВА НЕ СА РЕАЛНИТЕ!!! В началото мислех, че има доза остина в километрите, защото може да черпи данни от официалните представители, обаче след два три рефреша на една и съща рама - километрите играят нагоре-надолу ;) прави си някакви сметки самичко, показва приблизителни километри спрямо годините - доближава се до истината горе-долу (с разлика от 20-30 000км), ама не ми харесва идеята. :)

 

За моята Октавия показва, че е произведена 11.2009, което наистина е така (чел съм й CoC-а (сертификат за съответствие на български) ) :) Общо взето най-пълният сайт до тук е този:

http://www.vindecoderz.com/EN/Skoda

 

Поздрави

Тоя сайт дава тотално грешна информация при мен. Твърди, че карам 1,4 TSI, а аз съм с 1,6TDI. Дава само година на производство (без месец), която също е грешна.

Този сайт http://octinfo.com/index.php?p=vin_en познава повече в моя случай.

Редактирано от winrg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

:) Общо взето най-пълният сайт до тук е този:

http://www.vindecoderz.com/EN/Skoda

 

 

Този сайт показва абсолютно грешна информация при мен: 

1.4 (44 kW) gasoline :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен http://www.vindecoderz.com/EN/Skoda ми показва че карам 1,9 150hp вместо 105, другото е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно... Моята я познава от начало до край... Вероятно нямат всички данни, знам ли... Много странно. Иначе другият сайт е ясен - той е най-старият работещ добре.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, в полето с пет коли на кръст, и нито една шкода.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.