Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заснемане от мобилна камера,фиш,акт


goshkogoshev

Recommended Posts

Здравейте колеги това е публикувано на страницата на МВР.

 

http://press.mvr.bg/NEWS/news151103_02.htm

 

Аз се съмнявам,че съм заснет от мобилна камера преди която нямаше знак и това беше преди 1 месец преди тази дата на тази публикация в която пише колко фиша и акта са издадени.Направих си справка в кат за излезли нарушения кааха ми ,че нямам.Ако не съм за фиш,а за акт след колко време се получава призовка за явяване в кат или пак се ипраща фиш?Мисълта ми е след като съм преди тази дата на публикацията заснет(евентуално) би ли трябвало да ми е излязло накаание в системата на КАТ.Щом за тези дати са обработени а аз съм месец преди това?

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица пристигнаха в офиса глоби от мобилни камери за нарушения през месец август.

Става въпрос за София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но щом за тези дати са направени фишове,актове би трябвало да са в системата,аз си направих справка в кат и казаха,че нямам нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електронните фишове, докато не се връчат и/или докато не изтекат фиксираните в закона различни срокове, реално не съществуват в системата на Пътна полиция - поне така беше, а и от чисто юридическа гледна точка, е логично да продължава да е така.

 

П..С. Във Форума има доста изчерпателна информация и достатъчно теми разискващи въпроса с ел.фишове и прочие. Не е нужно, всеки да пуска нова тема, трябва малко да се търси и да се чете.

Поздрави

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник.Обадих се и една жена ми каза месец и половина - два след заснемане,асо се направи справка и няма значи няма нищо.Може би това е времето и за което пристигат не знам.Но щом в сайта на кат пише за последните няколко дни колко фиша и колко акта са написани значи според мен нарушение.от преди месец трябва вече да е качено и получено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.