Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ok1 повдигане на задницата


rumpala78

Recommended Posts

Здравейте,Нов съм във форума!!!Искам да попитам как се завдига задница на о1 и дали е удачно въобще понеже вече съм я повдигнал отпред но,ми се включва по често а ес ера.Благодаря предварително и да бъда извинен ако съм объркал нещо!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш звънни ми на тел.0889548797 Ивайло хем ще се запознаем хем ще обсъдим твоя въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично след стандартното повдигане отпред с алуминиевите 20мм  втулки от Еуратек, отидох при стругар и от полиетилен Фи 80мм ако не се лъжа , ми изработи  20 мм подложки  ( по мой чертеж) които поставих под задните пружини. Вече минах 15к така и всичко е О.К. От долната страна са вдлъбнати за да легнат здраво и сигурно(на изпъкналото легло  на моста), а от горната страна са с изпъкнал профил който влиза в пружината и няма опасност тя да изхвърчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.