Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Октавия О2 1.6CR фейслифт комби


Recommended Posts

Здравейте, колеги! От извествно време ме гложди мисълта на за новата Октавийката и в крайна сметка реших да си я взема, така че пускам моята за продажба.

Автомобилът е семеен и се поддържа много добре. Преди две години, когато го взех съм сменил всички масла, антифриз, филтри, ремъци, водна помпа, нови чистачи отпред и отзад - използвал съм само най-скъпите части от Тех-ко. Маслото, с което я карам е Castrol Edge 5w30 FST. За тези две години съм и навъртял 15000 километра, т.е. почти не е карана. За това време съм минал още едно обслужване с масла и филтри, така че колата е напълно обслужена и готова за каране. В момента е със зимни гуми 15 Nokian на два сезона (около 3-4000км имат навъртяни). Имат си стоманени джанти, които също съм купувал чисто нови преди две години. Към нея давам и чисто нови летни гуми 16 Nokian, които ги купих тази година и съм изминал не повече от 2-3000км с тях - сложени са на оригиналните лети джанти. Във форума могат да се видят темите, които съм пускал за колата. Като почти всички проблеми съм ги отстранил. Днес ми пристигна комплект механизъм и моторче за предно дясно стъкло, което тези дни ще сменя и трябва да се чуя с майстора за парктроника. Ако по някаква причина някой си хареса колата и тези неща не съм ги оправил, това се отразява веднага на цената, така че искам да съм коректен и всички да сме доволни. Предлагаха ми да я регистрират като N1, но честно казано не съм се занимавал, защото от тази година е с малкия данък, но ако някой реши, има и такава възможност, но е необходимо да го направи специалист, защото доколкото разбрах се минава Технотест или нещо такова.

 

Обявата я има пусната и по други сайтове с цена 18000лв, но за колеги от клуба я пускам с малка преднина.

 

Цена: 17500лв

Модел: Skoda Octavia II Facelift

VIN: TMBHT61Z4A8040918

Модификация: 1.6 Common Rail

Мощност: 105кс

Категория: Комби

Пробег: 81000

Цвят: Черен (в талона се води тъмно син металик, но според е повече черна, от колкото синя)

 

Оборудване:

Два ключа

Двузонов климатроник

Ел. огледала с подгряване

Ел. стъкла. Могат да се отварят и затварпт от дистанционното на ключа. Имат и опция да се затварят автоматично при дъжд.

Въздушни възглавници (не съм сигурен колко точно са, ако някой се интересува, ще ги преброя)

ESP

ISOFIX на задните седалки

Автоматични дневни светлини (фабрични, различни от фаровета за мъгла)

Фарове за мъгла с corner функция

Автоматични фарове. Фаровете са халогени с лупи

MAXI DOT дисплей, повечто фунцкии могат да се променят от него

CH/LH фунцкия с настройка на интервала от волана

Автоматични чистачки

Защита на акумулатора (автоматично изключва всички консуматори 10мин след като е изваден ключа)

Поставки за бутилки във вратите

Хладилна жабка

Радио Swing с AUX In

Заден парктроник с визуализация на дисплея на радиото. Може да му се регулирата силата на звука и честотата.

Има кора под двигателя и картера за защита от лоши пътища

Чисто нов акумулатор Yuasa. Купувал съм го зимата, все още е в гаранция (със заверена книжка)

Салонът е перфектен - няма скъсано, протрито и т.н. В колата не се пуши (с малки деца сме :))

 

Може да съм пропуснал нещо, за повече информация може да ми пишете на ЛС или да ми звъните на 0889873040. Колата се намира във Велико Търново и се кара всеки ден.

Ето и малко снимки:

a13285645o.jpg

a13285643o.jpga13285644o.jpga13285646o.jpga13285648o.jpga13285649o.jpga13285650o.jpga13285651o.jpga13285659o.jpga13285661o.jpga13285664o.jpga13285667o.jpga13391222o.jpg

Редактирано от iturtev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да напиша, че е са възможни разумни коментари по цената, но моля това да става на място, след като се огледа автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес колата вече е в пълна бойна готовност - парктроници, стъкла (сменене е целият механизъм заедно с моторчето) и т.н, така че, който желае - да заповяда да я гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на седмицата съм отпуска, така че ако има желаещи в радиус от 50-100км от Велико Търново, мога да мръдна за по кафе и да изкоментираме цената ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, покрай жената и децата взе да ме обхваща и мен коледното настроение. За това цената се променя на 16000лв (поне до Коледа, за след това ще видим дали още ще се продава). Също така съм решил да добавя и подаръци към нея, като за сега ще останат изненада, за да запазим празничното настроение, но обещавам, че ще са готини ;)

ПП. Това е цена само за форума, по сайтовете за автомобили е друга.

Редактирано от iturtev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес ходих до ЕТ да уговарям новата кола и помежду другото направихме една справка и за моята. Колата е на абсолютно реални километри и със сервизна история. Май 2012 е обслужена в Италия на 59000км, аз съм я купил ноември 2012 на 67000км и съм минал 2 обслужвения до момента.

Също така днес съм платил 1 вноска по каско и гражданска в ДЗИ при преференциални условия.

Редактирано от iturtev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се е запътила към Еуратек, тъй като ми дават добра цена за нея. До седмица-две трябва да изгладим някои юридически и логистични детайли. До тогава колата остава в продажба, след това ще може да се гледа и пробва в ЕТ на тяхната цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.